Strona startowa

Witajcie, jak w laptopie (system windows 7,przeglądarka chrome) ustawić google jako strona główna? Narazie mam search babilon i chciałabym to zmienić ale nie mam pojęcia gdzie .Jak wchodzę w opcje ustawienia mam wszystko tylko nie okienko ze stroną startową. Może ktoś się orientuje? dziękuję.

Z tego co się nie mylę ta wyszukiwarka instaluje się z jakimś złośliwym, oprogramowaniem. Ściągnij dr. web curelt i zrób profilaktycznie pełne skanowanie systemu… Ten program jest tylko skanerem antywirusowym, więc nie musisz usuwać swojego antywirusa.

Dodane mniej niż minutę temu

Jeżeli chodzi o samo ustawienie strony tutaj masz opis: http://bit.ly/MVgL7g

Ustawianie strony startowej http://support.google.com/chrome/bin/an … swer=95314

Ustaw Google jako moją stronę główną http://support.google.com/websearch/bin … answer=463

Użyj AdwCleaner: otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html#p3090080

Możesz spróbować odinstalować search babilon w Panel sterowania\Programy\Programy i funkcje (odpowiednik Dodaj/Usuń programy z Windows XP) - jeżeli klikniesz w kolumnę Zainstalowano, zainstalowane programy zostaną posortowane na liście względem daty instalacji.

W razie dalszych problemów, wykonaj log w OTL: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 albo OTLPE gdy system nie działa: http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/ Następnie możesz kliknąć w ikonę wykrzyknika w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poprosić moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo (a potem możesz z powrotem). Tam najszybciej ktoś sprawdzi log.

Powodzenia i daj znać o efektach. Trzymam kciuki.

Pozdrawiam!

Witaj :slight_smile:

dokładnie nie pamiętam,ale sprawdż tak

uruchom przeglądarke

naciskasz ten klucz na pasku z prawej strony okna przegladarki

zaznaczasz- otwórz konkretną strone lub zestaw stron

klikasz ten napis wybierz strony i wpisujesz nazwe strony jaką chcesz mieć główną i ok

powinno pomóc

W ustawieniach, w zakładce “po uruchomieniu” zaznacz " otwórz konkretną stronę lub zestaw stron" , naciśnij “wybierz strony” i wpisz w ramkę adres strony, którą chcesz mieć jako główną i naciśnij ok. W następnej zakładce “Wygląd” zaznacz “pokaż przycisk strony startowej” naciśnij “zmień” i wpisz w ramkę jak poprzednio adres strony głównej, którą chcesz mieć i oczywiście naciśnij ok. W następnej zakładce “wyszukiwanie” ustaw z rozwiniętej listy Google, jako domyślną wyszukiwarkę. Zamknij i ponownie otwórz Chrome. Powinno być dobrze. Jeszcze jedno: w panelu sterowania w aplecie “dodaj usuń programy” możesz odinstalować Babilon. Pamiętaj, że kiedy instalujesz programy odznaczaj dodatkowe propozycje instalacji, w tym właśnie Babilon. Życzę powodzenia.

YORGOT , ten babilon instaluje się z tego co pamiętam z jakimś trojanem, a nie zwykłym programem…

@Piotr92, ja próbę instalacji babylon’u kojarzę z gadżetów do windows autorstwa bushin’a (np. System Monitor II, System Uptime Full Plus pobierane “bezpośrednio” z jego strony).

aanciaa ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Możliwe, że Babylon jest też składnikiem jakiegoś wirusa lub sam nim jest. Ja jednak opisałem działania na własnym przykładzie i mam spokój z babylonem. Podobnie bywa z Ask toolbar.