Strona vinted.pl nie działa na Internet Explorer 11

Strona vinted.pl nie działa na Internet Explorer 11.

Jak rozwiązać ten problem?

ie1.png

Sprawdź we wszystkich dodatkach, czy masz włączone XML HTTP 3.0 i XML HTTP 6.0. bo jeśli przeglądarka korzysta z bezpiecznego HTTPS, to może wyłączenie tych formantów blokować strony HTTP. U mnie ta stronka z ciuchami na internet explorer wyświetla się prawidłowo, a urlovid pokazuje, że nie ma zastrzeżeń, co do bezpieczeństwa.

Miałem włączone.

Wyłaczyłem i nadal nie mogę wejść na strone - ten sam komunikat…

Edit:

Nie działa

IE 11 na windows 7 też strona działa bez problemów.

Miało być włączone te HTTP. Pozostaje jedynie wejść w opcje internetowe, zabezpieczenia, poziom niestandardowy i ustawić formanty activex na włączone, monituj itp.

Bogdan_G oraz =Bogdan= w INTERNET EXPLORER 11 wejdźcie na stronę http://whatsmyuseragent.com/ i skopiujecie dokładnie wasz USER AGENT musze porównać ze swoim…

na 100% to wina User Agent - pokazuje u mnei straszy i nie wiem czemu…

No, nie mam ie11. Pozostałem przy 10. Ale, też możesz ustawić poziom zabezpieczeń domyślny i średni.

Załóżmy też, że jedno ciasteczko jest głupie, a Ty nie wiesz które. W temporary internet files trzeba z opcji widok zaznaczenie wszystkich, a z opcji plik usuń. Do tego folderu możesz wejść z opcji folderów, ogólne, w ustawieniach usuwania plików tymczasowych. Jest opcja wyświetl pliki. Ccleaner nie czyści wszystkich ciasteczek, bo przeglądarki zostawiają sobie…

W Chrome, Firefox można zmienić w about:config, ale w IE11 nie działa “about:config” - ma ktoś pomysły?

Jakie polecenia w IE?

F12 można ustawić User Agent String ale tej akci nie zapamiętuje , więc bedzie tylko działać na bieżącej karcie a jak znów bym wszedł na strone to nie bedzie dzialac na stałe