Strona vinted.pl nie działa na Internet Explorer 11

(Djzon) #1

Strona vinted.pl nie działa na Internet Explorer 11.

Jak rozwiązać ten problem?

ie1.png

(Bogdan_G) #2

Sprawdź we wszystkich dodatkach, czy masz włączone XML HTTP 3.0 i XML HTTP 6.0. bo jeśli przeglądarka korzysta z bezpiecznego HTTPS, to może wyłączenie tych formantów blokować strony HTTP. U mnie ta stronka z ciuchami na internet explorer wyświetla się prawidłowo, a urlovid pokazuje, że nie ma zastrzeżeń, co do bezpieczeństwa.

(Djzon) #3

Miałem włączone.

Wyłaczyłem i nadal nie mogę wejść na strone - ten sam komunikat...

Edit:

Nie działa

(=Bogdan=) #4

IE 11 na windows 7 też strona działa bez problemów.

(Bogdan_G) #5

Miało być włączone te HTTP. Pozostaje jedynie wejść w opcje internetowe, zabezpieczenia, poziom niestandardowy i ustawić formanty activex na włączone, monituj itp.

(Djzon) #6

Bogdan_G oraz =Bogdan= w INTERNET EXPLORER 11 wejdźcie na stronę http://whatsmyuseragent.com/ i skopiujecie dokładnie wasz USER AGENT musze porównać ze swoim...

na 100% to wina User Agent - pokazuje u mnei straszy i nie wiem czemu...

(Bogdan_G) #7

No, nie mam ie11. Pozostałem przy 10. Ale, też możesz ustawić poziom zabezpieczeń domyślny i średni.

Załóżmy też, że jedno ciasteczko jest głupie, a Ty nie wiesz które. W temporary internet files trzeba z opcji widok zaznaczenie wszystkich, a z opcji plik usuń. Do tego folderu możesz wejść z opcji folderów, ogólne, w ustawieniach usuwania plików tymczasowych. Jest opcja wyświetl pliki. Ccleaner nie czyści wszystkich ciasteczek, bo przeglądarki zostawiają sobie...

(Djzon) #8

W Chrome, Firefox można zmienić w about:config, ale w IE11 nie działa "about:config" - ma ktoś pomysły?

Jakie polecenia w IE?

F12 można ustawić User Agent String ale tej akci nie zapamiętuje , więc bedzie tylko działać na bieżącej karcie a jak znów bym wszedł na strone to nie bedzie dzialac na stałe