Strona Vortalu a Firefox 3

Witam!

Być może wątek ten był już poruszany, ale nic na ten temat nie znalazłem na forum (BTW - szukajka ma jakieś ograniczenia antyfloodowe? Bo po kilku wyszukiwaniach odmówiła posłuszeństwa…)

Otóż - Firefox 3 niepoprawnie wyświetla stronę główną Dobrychprogramów:

915216539a3218ccm.jpg

Wiem, że nowa wersja DP jest coraz bliżej, ale FF3 będzie coraz popularniejszy, więc radziłbym coś z tym zrobić ;).

Wersja, o której mowa jest jeszcze niestabilna. Więc nie ma co się gorączkować.

Ale w wersji RC, czyli prawie finalnej… a kod strony DP jest dość wiekowy… :wink:

Firefox dobrze wyświetla stronę DP. Źle dzieje się tylko wtedy, gdy używamy jakiegoś innego motywu niż standardowego.

Na domyślnym to samo:

7d4555d9c004770cm.jpg

Ale zauważyłem, że co któreś odświeżenie strona wyświetla się poprawnie, niezależenie od używanego skinu.

U mnie tak samo - jakieś takie dziwne przesunięcia, niezależnie od skinu. Mam tylko nadzieję że w wersji finalnej nie będzie tego problemu

Problem jest nam znany i opracowujemy stosowną poprawkę.

Z tego co widzę to jest już wszystko okej, bo w moim przypadku stronę wyświetla poprawnie. Mam Mozilla Firefox 3.0 RC1 PL :slight_smile: Pozdrawiam.

Nie zawsze. Czasami muszę odświeżyć żeby wyświetliła się poprawnie (czasami po ponownym odświeżeniu znowu się sypie).

mam niestety to samo. po odświeżeniu jest dobrze, po przejściu na jakąś podstronę zaraz znowu się rozjeżdża…

Hmm przechadzam się po vortalu z mojej

i wszystko działa poprawnie.

Mi też działa poprawnie od paru dni. (Może za sprawą aktywnego NoScript)