Strona Vortalu a Firefox 3

(Zagorskid) #1

Witam!

Być może wątek ten był już poruszany, ale nic na ten temat nie znalazłem na forum (BTW - szukajka ma jakieś ograniczenia antyfloodowe? Bo po kilku wyszukiwaniach odmówiła posłuszeństwa...)

Otóż - Firefox 3 niepoprawnie wyświetla stronę główną Dobrychprogramów:

915216539a3218ccm.jpg

Wiem, że nowa wersja DP jest coraz bliżej, ale FF3 będzie coraz popularniejszy, więc radziłbym coś z tym zrobić :wink:.

(Chillout) #2

Wersja, o której mowa jest jeszcze niestabilna. Więc nie ma co się gorączkować.

(Zagorskid) #3

Ale w wersji RC, czyli prawie finalnej... a kod strony DP jest dość wiekowy... :wink:

(Konqui96) #4

Firefox dobrze wyświetla stronę DP. Źle dzieje się tylko wtedy, gdy używamy jakiegoś innego motywu niż standardowego.

(Zagorskid) #5

Na domyślnym to samo:

7d4555d9c004770cm.jpg

Ale zauważyłem, że co któreś odświeżenie strona wyświetla się poprawnie, niezależenie od używanego skinu.

(Witos) #6

U mnie tak samo - jakieś takie dziwne przesunięcia, niezależnie od skinu. Mam tylko nadzieję że w wersji finalnej nie będzie tego problemu

(system) #7

Problem jest nam znany i opracowujemy stosowną poprawkę.

(system) #8

Z tego co widzę to jest już wszystko okej, bo w moim przypadku stronę wyświetla poprawnie. Mam Mozilla Firefox 3.0 RC1 PL :slight_smile: Pozdrawiam.

Nie zawsze. Czasami muszę odświeżyć żeby wyświetliła się poprawnie (czasami po ponownym odświeżeniu znowu się sypie).

(piotrekplay) #10

mam niestety to samo. po odświeżeniu jest dobrze, po przejściu na jakąś podstronę zaraz znowu się rozjeżdża...

(L337 Crew) #11

Hmm przechadzam się po vortalu z mojej

i wszystko działa poprawnie.

(system) #12

Mi też działa poprawnie od paru dni. (Może za sprawą aktywnego NoScript)