Strona w google.pl

Witam zarejestrowałem sie na google.pl dodałem strone ale nawet sam nie wiem pod jaka nazwa szukac tej stronyw google bo nie moge jej znalesc

Pod tym jakie dałeś meta tagi.

Złączono Posta : 02.12.2006 (Sob) 9:17

A kiedy dałeś strone? Odrazu ona się nie dodaje.

wczoraj dodałem a a tych znacznikow nie wstwiłem moze jasniej to troszke opisac?

no np chodzi o to pod jakimi słowami ma być wyszukiwana kluczowe słowa na dobreprogramy dajmy takie super forum, programy, itp strona będzie wyszukiwana poprzez to.

to wiem…

tzn. ze musze w moim programie po bokach wrazy dac takie cos np.

pirotechnika ??

W kodzie źródłowym strony, w sekcji

musisz wstawić następujący tag:

To musisz jescze troszkę poczekać nawet z 3 miesiące :cry: ale oczywiście jak w meta tagach masz wszystko OK :stuck_out_tongue: i nie dodawaj co chwile bo Ci bana dadzą. META Tag Builder a tu przetestuj jak wszystko zrobisz Meta Tag Analyzer

a moze byc takie cos

Twój tytuł

i w tytuł tam wpisac warze pod ktra sie szuka w google ?

nie, tytuł, to zawartość wyświetlana na pasku przeglądarki, pożądane meta tagi wpisujesz tam gdzie akuratnie masz napis “String_we_ask_for”, jak sam napis zresztą mówi…

Tylko przykład

Forum Dobreprogramy.pl

takich przykładów, to lepiej nie podawać :stuck_out_tongue:

Czas indeksacji serwisu w wyszukiwarce Google trwa od 24 godzin do nawet 3 miesięcy. Czas akceptacji twojej witryny i dodania do wyszukiwarki zależy przede wszystkim od ilości linków prowadzących do twojej strony wtedy google cię szybciej znajdzie i nawet jeśli sam nie dodasz strony w “add url” google samoczynnie doda ją do własnych zasobów. Miałem takie doświadczenie.

Pytasz jak odnaleźć stronę po prostu wejdź na http://www.google.com i wpisz adres własnej strony.

Odnośnie przykładu kolegi nie używaj takiego kodowania. Najlepsze jest zawsze utf-8 ale to już twoja indywidualna sprawa. Słowa kluczowe mają coraz mniejsze znaczenie dla google. Za to coraz większe ma page rank link popularity title i description

Pozdrawiam, Pioteer

No przecież napisałem, ze to tylko przykład :x ale z mojej strony która już kilka wisi na darmelcu i jest pierwsza :stuck_out_tongue: w googlach :stuck_out_tongue: Kodowania nie zmieniam żeby nie zapeszyć hehe

możesz skorzystać z generatora meta tagów

http://www.swww.pl/Meta_Tag_Generator,Narzedzia.html

Google akurat najmniejszą uwagę zwraca na meta-tagi. :stuck_out_tongue: To jest przeglądarka inna niż wszystkie, ona analizuje po treści.