Strona web a lista zablokowanych stron

Mam takie pytanie bo nie moge tego teraz znaleźć a jest mi bardzo potrzebne. Czasami tutaj na forum gdy użytkownicy pytali się czy działa nam jakas strona bo im się nei chce wyświetlać, użytkownik boczi podawał nazwę jakiegoś dokumentu który mógł zawierać daną stronę. Mowił wtedy aby usunąć nazwę tej witryny z tego pliku jest ona sie tam znajduje. Folder był chyba windowsa ale nie moe sobie za nic przypomnieć nazwy tego pliku który należało zedytować. Będę wdzięczny za pomoc.

temp ?

start > uruchom > %temp%

??

Opcje internetowe / Usuń pliki / Zaznacz usuń całą zawartość offline i zaakceptuj :slight_smile:

nie to nie chodziło o foler plików tymaczsowych.

To był jeden plik albo*.txt albo *.ini lub cos podobnego ==> w każdym razie trzeba było usunąć z niego nazwę tej strony i wtedy wszystko działało.

Złączono Posta : 23.08.2005 (Wto) 19:48

a tak poza tematem to chodzi mi o głownie o tą stronę:

http://info.vipsports.com/en/sports/bonus_new.htm podpunkt 3 opcja live chat. Działa wam ona?

Może Internet Temporary Files albo Cookies. Najlepiej tak jak asterisk podał - wywalisz wszystko.

Działa.

powtarzam chodzi o jeden plik txt lub ini

Chodzi o plik HOSTS z katalogu: C:\WINDOWS\system32\drivers\etc :wink:

tak dokładnie o niego mi chodziło dzięki

a mam teraz jeszcze takie pytanko do Ciebie: czy jak usunę z niego wszystkie stronki jakie ma zawarte w spisie to co się stanie?

nic się nie stanie… zwycajnie nie będą tylko blokowane.

zazwyczaj pozostawia się wpis localhost 127.0.0.1, resztę spoko można usunąć…

Jest to nic innego jak lista przekierowań wskazanych adresów, którą można wykorzystać do blokowania stron poprzez podanie lokalnego adresu IP 127.0.0.1 :wink:

a jak powinno wygladać zablokowanie strony, takiej http://www.thecrims.com ?

jak widać, czasami po wpisanu thecrims.com na pasku stanu widać, że ładuje się

z www2.thecrims.com lub www3.thecrims.com i tak chyba do pięciu

jak wpisuje coś takigo:

to nie działa, czemu?