Strona www czy blog?

Witam.

Mam małą prośbe o poradę, co wybrać, stronę www czy bloga.

Już tłumaczę w czym rzecz :smiley:

 

Prowadzę sprzedaż produktów rękodzielniczych, sprzedaż nie jest duża i raczej lokalna.

Chciałbym założyć stronę/bloga nie tyle aby zwiększyć sprzedaż ale bardziej w kwestii informacyjnej tj. opis produktów, jakies aktualności, może którkie relacje z prac.

Raczej będzie więcej zdjęć niz tekstu.

 

Moja wiedza z zakresu html jest nikła, ale jakieś tam tabelki potrafię zrobić :mrgreen:

Płatne rzeczy raczej odpadają, kwestia tego czy postawić strone na jakimś darmowym kreatorze np jimdo czy pisac bloga ( jesli bloga to którą usługe wybrać ) ?

Ja bym proponował jakiś gotowy skrypt dedykowany pod katalog produktów. Zerknij np. tu : http://free-product-catalog-script-php.downloads.scripts.filehungry.com/

Możesz postawić statyczną stronę na silniku wordPressa. Możesz też na tym silniku zrobić coś pośredniego między blogiem (czasem jakieś newsy) a statyczną stroną (podstrony, działy itp.)

Wszystko to za darmo na wordpress.com

Nie musisz się znać prawie na niczym. Zresztą zajrzyj i wypróbuj to i tak za free.

Vidivarius ma rację. Strona na Wordpressie, działająca trochę na zasadzie bloga będzie tutaj idealna.