Strona www

Mam pytanie ,gdzie mogę dawać ,linki mojej strony ,szukam osób co wiedzą ,gdzie i jak, mam strone od dzisiaj, Jeśli nie można dać linku proszę pisać http://maleon.rf.gd/

Strona sklepu bez SSL to trochę kiepsko.

Z tego co widzę to jest wordress, wchodzisz więc przez maleon.rf.gd/wp-admin i tam ustawiasz/edytujesz treści? Możesz rozwinąć o co chodzi z dawaniem linków twojej strony.

Może mu chodzi o reklamę w Internecie ale to wygląda na jakiś darmowy hosting np. Prv.pl lub kiedyś CBA.pl (tyle że w „Grenadzie” :grenada:).

Dodatkowo warto testować czy mechanizm świeżych domen już nie blokują twojego sklepu / bloga opartego o WordPress (zwykle 30 dni ale może być dłużej w np. FortiClient - ten chyba umie analizować popularność witryny).

Eh napisałem długiego posta, ale wcięło mi.

  1. kup domenę - darmowych nie używa się do sklepu, zabiorą i cały wysiłek w … Polecam OVH - tanio
  2. kup hosting, jakikolwiek komercyjny - hostinguj ma 5 zł za miesiąc, polecam, bo nie ma tam kruczków typu „rok za złotówkę, później tydzień za stówkę”
  3. na pozycje domeny maja wpływ także treści, blogi, opisy itp. Długie i unikalne.
  4. potrzebujesz pieniędzy na „wstawianie linków” (linkbuilding jest sprzeczny z filozofią Google, ale wszystkie agencje to stosują), darmowe miejscówki, to jak darmowy dom publiczny, strach skorzystać. :wink:
  5. pierwszy miesiąc linki bez anchorów-słów kluczowych, kilka sygnaturek, komentarzy, napów czy płatnych katalogów. Treści oczywiście unikalne.
  6. możesz dorzucić kilka ofert „artykuł blogowy 10-15 złotych” z Allegro, omijaj oferty 10 artykułów za 10 złotych lub 10000 linków 9.99. Te pierwsze są słabiutkie, ale jeszcze nie toksyczne, te drugie to syf, kiła i mogiła w jednym. Jak masz więcej kasy to Linkhouse/Whitepress
  7. Wróć po miesiącu i napisz, czy dalej działasz, a przy okazji poczytaj tez pozycjonowanie i optymalizacja, takie forum tematyczne na start.
  8. linków konkurencji możesz poszukac darmowych ahrefsem.

Powodzenia, tylko pamiętaj, że to kosztuje czas i pieniądze. :wink:

Sprawdź szkice na forum:

https://forum.dobreprogramy.pl/my/activity/drafts

Jak tam nie ma to przepadło bez posiadania na takie okoliczności dodatku co archiwizuje tekst wpisany w „<textarea>”.

Przepadło, w momencie dodawania była zawieszona przeglądarka, wysypało się i nie ma.

O co tobie chodzi?

To było do krystiana. :wink:
Ale skoro się odezwałeś, to nie zapomnij też uruchamiając sklep (po rejestracji formalnej itp) dodać wizytówki Google. Też warto. :slight_smile:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.