Strona z wymianą walut


(Wspinacz) #1

Witam , znacie może stronkę na której np wpiszę cene w dolarach i mi wymieni tą cene na polskie złote zgodnie z aktualnym kursem walut ...


(ksedoks) #2

witam

http://kalkulator-walutowy.mybank.pl/

O to chodziło?


(Rast6) #3

http://www.wymiana-walut.com/


(ksedoks) #4

lordHugo

a gdzie tam masz przelicznik średniego kursu,kupna albo sprzedaży?


(Rast6) #5

@ksedoks

Przeczytaj dobrze, co chce uzyskać DGE.


(fiesta) #6

MIFek 1.0.0.73

Program ściąga bazy aktualnych kursów z netu i dokonuje dowolnych przeliczeń.

8)


(betmariss) #10

Ja zawsze sprawdzam na stronie swojego kantoru online. Poza tym, tak pi razy drzwi, to cenę € i $ znam na pamięć. A dokładnie, to i tak zależy, gdzie będzie wymieniane, bo inna cena w kantorze, inna w banku czy przez PayPal


(Bogdan_G) #11

Piękny odkop, dziesięcioletni :wink:
PUUU9u2


(pocolog) #12

Odkop dokonał się wczoraj i temat wylazł na świecznik :stuck_out_tongue: Dziś moderator posprzątał, ale temat pozostał :wink:


(betmariss) #13

Ano właśnie. Przeglądałam ostatnie tematy, nie patrzyłam na datę. Myślałam, że jak jest na górze, to nowy :stuck_out_tongue:


(Bogdan_G) #14

Dziesięć lat i dwa miesiące - Doczekaliśmy się wirtualnych kantorów. Jest już sporo tego - kursy, przeliczniki, wymiana w wirtualnym kantorze, czy wymiana peer to peer. Tu są listy:


(betmariss) #15

@Bogdan_G Kantory online są już od jakichś 5 lat, a wcześniej było na telefon i kurs też można było sprawdzić w sieci na stronie kantoru, tylko nie można było samemu przelać kasy. Jak patrzyłam teraz na swoją umowę z kantorem, to była zawarta 8 lat temu i właśnie wtedy wymieniałam kasę składając dyspozycję przez telefon.