Stronghold Crusader II się nie uruchamia

Odpalam grę po włączeniu Steama i wtedy nie ma tego komunikatu błędu, ale gra się nadal nie uruchamia. Poza tym mam inną grę zakupioną w Steam Stronghold Definitive Edition i ona się uruchamia prawidłowo czy włączonego mam Steama czy nie i czy uruchamiam ją z pliku exe czy z poziomu Steama. Jak klikam bezpośrednio na plik exe z lokalizacji plików lokalnych to wyświetla się błąd 0x00007b) a jak klikam skrót gry na pulpicie to go nie ma, ale gra się nie uruchamia. Tak samo jest z grą Stronghold Warlords.

Rozumiem, że sprawdzałeś, czy gra włącza się w trybie administratora?

Odinstaluj WSZYSTKIE pakiety Visual C++ i zainstaluj na nowo wszystkie możliwe wersje, czyli od 2005 do 2022 (x86 oraz x64), ze strony którą ci wcześniej podałem.

Tak sprawdzałem. Jak ustawię grę na uruchom jako admonitor to, jak klikam bezpośrednio na plik exe to wyskakuje mi ten błąd aplikacji. Jak klikam graj z poziomu Steama to wyskakuje mi anuluj a potem zatrzymaj a potem wraca do graj i gra się nie uruchamia. Tak odinstalowałem wszystkie wersji Microsoft Visual C++ i po resecie zainstalowałem wszystko jeszcze raz. Nic to nie dało.
Dziękuję Ci bardzo za pomoc. Jednak w niedzielę mija czas do zwrotu zakupionych gier. Jak do tego czasu nie będą się uruchamiać to je zwrócę.
p.s Co ciekawe gra Stronghold Definitive Edition uruchomiła się też bez zainstalowanych bibliotek Microsoft Visual C++