STRONGHOLD CRUSADER (spolszczenie)

Siemka. Poszukuję spolszczenia do w/w gry. Sorki za zaśmiecanie bo qiem, że już ten temat był poruszany na forum, ale szczerze to nie mogę go znaleźć a ponadto i tak ten link mi nie wchodził. A więc proszę o jakiś link lub jak ktoś ma to żeby mi wysłał na maila - proszę pomóżcie. Czekam na odp.

Pozdro

Spolszczenie ?? Nigdy nie słyszałem o spolszczeniu do KRUCJATY !!

Jeśli lubisz gry z serii STRONGHOLD to zajżyj na moją stronke:

:arrow: http://www.twierdza.w.prv.pl

Tam są linki do innych stron o tej samej tematyce !!

Poszukaj :smiley:

http://members.lycos.co.uk/spolszczenia … usader.exe

link działa, przed chwilą sprawdzałem

Killer no nie wiem o co biega, ale mi nie działa za Chiny Ludowe !!

Internet Explorer nie może pobrać Crusader.exe z members.lykos.co.uk.

Program Internet Explorer nie może otworzyć tej witryny internetowej. Żądana wityna jest niedostępna lub nie można jej znaleźć. Spróbuj ponownie później.

Nie wiem co to za choroba, ale jeśli Tobie wchodzi normalnie to napisz a ja licząc na Twą dobroć zapodam Ci maila i mi prześlesz 8) Z góry dzięki za fatygę

Pzdr

A ja ze swojej wielkiej dobroci zgadzam się i wyśle ci to na maila :stuck_out_tongue:

Oka więć dałem ci na priv. Narazie jeszcze nie dziękuje żeby nie zapeszyć :-o :wink:

wniosek prosty do pobierania należy zastosować jakiś akcelerator pobierania np. Getright

Dzieki dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że w wolnych chwilach pogrywam sobie w Stronghold Crusader :slight_smile: A w zasadzie w Twierdza Krucjata bo po polsku :lol: 8)

dzięki

pzdr

Przepraszam, ale mam podobny problem. Posiadam stronghold crusader wersja 1.0 (zostały mi jeszcze trzy stopnie do przejścia). Słyszałem, że są jakieś kody ( ale czy do wersji 1.0). Męczę się z tą grą już drugi miesiąc i moje dzieci zaczynają się ze mnie wyśmiewać -“tata nie potrafi”. Proszę dajcie jakieś namiary by kody działały (V.1.0) lub poradźcie wjaki sposób zakończyć tą grę z twarzą?

W głównym menu naciskamy SHIFT+ALT+A. Następnie w trakcie gry wciskamy:

ALT+K - budowanie za darmo

ALT+C - dostęp do wszystkich misji

ALT+X - dostajemy 1000 jednostek złota i popularność wzrasta do 100

Używałem tych kodów na oryginalnej polskiej wersji (nie spolaka) i działały

Kody , które podałeś działają tylko w polskiej wersji. Ja mam angielską. :cry:

Nie prawda, na zagranicznych stonach także podają te kody jako działające na angielskojęzycznej wersji, no chyba że dają Polskie kody :spoko:

jak użyc kod do twirdzy Czy to sie wciska jakis klawisz i wpisuje kod jak to mniej wiecej jest ?

:-k ale o co ci chodzi… bo kody do Twierdzy to widzę parę postów wyżej i nawet pisze jak ich używać :-s

jestem exspertem w Stronghold Crusader

nie grajecie na tych śmierdzących kodach i trainerach

jak by ktos chciał zagrac to znajdziecie mnie tu tajna forum

albo na gg ,tylko bardzo dobrzy gracze! !!

Stronghold Crusader versja 1.1

a czy krucjata wymaga staraej wersji twierdzy do grania czu mozna bez niej?