Stronghold (twierdza) crusader kody nie wchodzą;/

Witam,mam taką prośbę czy zna ktoś kody do gry twierdzy? Sprawdzałem na google i były typu Shift+a+alt ale to mi nie wchodzi. Może dlatego że mam wersje Warchest deluxe +krzyżowiec PL. Gra jest oryginalna.

Pomóżcie ;]

też miałem ten sam problem w krzyżowcu, kombinacja o której piszesz działa w pierwszym strongholdzie. pozatym spróbój sobie pograć bez kodów

musisz wyjsc do windy alt cl del i tam w cheatcie włącz to drewno stal czy co tam chcesz,potem znów kliknij ikone gry w pasku, i powinno byc dobrze .tak to działało u mnie.

Właśnie mi ani w krzyżowcu ani w pierwszej części nie idą te kody ;/

A i jeszcze jedno jak zagrać w krzyżowca przez sieć ?

Na kodach ? w twierdze ?! odbierzesz sobie tylko przyjemność z gry

ściągnij trainer, w google wpisz trainer stronhold crusader

kody działają 100% w obu wiem grałem oszukiwałem, podam stronke może bana nie bedzie ,bo tam sa trailery

używam jej od x lat i zawsze jest oki

http://m0005.gamecopyworld.com/games/pc … hold.shtml

rafal42 aole tego się ściągnąc nie da ;/ klikam na to i pojawia sie tylko napis na niebuiesko i nic nie ściąga

kliknij w dyskietke niebieską,pod nazwą cheata,kolego i powinno byc dobrze,ten taki kwadracik po lewej stronie

otworzy sie stronka i tam wybierz mirror jakis dostepny

ej a jak sprawdzić wersje gry którą się posiada :?:

jeżeli ktoś jest na forum prosze aby mi odpisał

b jak uruchomisz gre to w którym rogu ekranu szukaj numerku , lub read me pisza,

Ja znam kody do crusadera wchodzisz do menu tam co ci sie na początku wyświetla trzymasz ctrl i piszesz trinlade2002 i kody są już aktywne potem wybierasz opcje gry i cieszysz się kodami podam ci 1 alt+x to ci daje 1000złota i sławe są jeszcze 2 ale mi nie działają (kody działają tylko na singlu) :smiley:

Dodane 09.05.2011 (Pn) 17:59

oczywiście q Warcheście też działają :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Dodane 09.05.2011 (Pn) 17:59

oczywiście q Warcheście też działają :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: