Stronicowani- wyłączyć, zmniejszyć czy przenieść? na dysk D

Jak to jest z tym stronicowaniem?

Mam 6GB szybkiej pamięci, system x64 Windows 7 ale chciałbym jeszcze przyśpieszyć prace Windowsa.

Co w mojej sytuacji najlepiej zrobić zmniejszyć wartości- jakie ? Przenieść na inny dysk- pytanie jak i na jakie wartości? Dysk mam jeden lecz podzielony na partycje.Czy może całkowicie wyłączyć?

Możesz wyłączyć a jak się będzie wypluwał to ustaw sobie stałą wartość (np: 512MB). Przenoszenie na inną partycję przy jednym dysku jest bez sensu (co innego gdybyś miał 2 dyski i wrzucił na drugi). Ja przy 4GB włączyłem stałe 512MB i jak dotąd jeszcze się nie upomniał że mu brakuje.

Przenieść można a wręcz należy tylko w przypadku posiadania dysku SSD, na inny dysk z tym, że musi być magnetyczny.

Wyłączyć można tylko przy sporej ilości ram, bo przy małej znacząco spadnie wydajność. Lecz wyłączenie nawet na komputerach z dużą ilością ram nie podniesie ani szybkości ani wydajności Windows. Uparci stwierdzą, że coś tam zwiększy na wydajności - faktycznie, lecz to będzie niezauważalny wzrost mieszczący się na granicy błędu statystycznego.

Dla stabilnej pracy Windows najlepiej nie wyłączać i ustawić stałą wartość zalecaną i mieć spokój.