Stronka się popsuła przez reklame hostingu


(adam749) #1

Zrobiłem już stronke i wysłałem ją na server i się wszystko pochrzaniło przez reklamę u góry. Stronka to http://www.adam749.cba.pl.

A powinna wyglądać tak:

beztytuuqf0.th.jpgthpix.gif

Jak to naprawić?? Może zmienić domene?? Tylko na jaką, żeby miała dużo miejsca (min. 600MB) i nie miała tej reklamy, bo tu na cba.pl mam 1GB. Dlatego chcę mieć tyle miejsca bo ten hosting będzie mi służył jeszcze jako taki wirtualny pendrive, że przenoszę pliki z 1 kompa do 2 itp.......

Z góry dzięki.

PS. Otwórzcie tą strone w IE i ten pasek menu się przewija, a nie powinien W FF jest ok. Jak uruchomię strone z dysku, czyli bez tej reklamy to w IE jest tak samo.

PS2. Strona już nie działa bo wykasowałem profil na cba.pl


(Trance) #2

http://0hosting.pl/ - zajrzyj możne znajdziesz coś odpowiedniego


(Skr3czu) #3

Nie domenę, a serwer :stuck_out_tongue:

Może coś taniego ? boo.pl, albo webd.pl

Czy darmowe?


(adam749) #4

Darmowe.

Co myślicie o www.najd.pl ??

Na 1 rzut oka wszystko OK, ale przy rejestracji prosi o ciekawe dane w dodatku wymagane.


(Blotny) #5

adam749 , możesz spróbować, jeśli to jest strona statyczna. Bo przy dynamicznej to w razie czego może być nie wesoło.


(adam749) #6

O co chodzi z tą statyczną i dynamiczną??

Zarejestrowałem się tam, ale nie było pola na hasło, więc pomyślałem, że jakieś przyślą i będzie można zmienić, ale otrzymałem maila od nich i tam jest napisany tylko adres, który wpisałem przy rejestracji (nazwa użytkownika) i nic więcej, a w panelu użytkownika prosi o hasło, więc skąd je wziąć?? Byłem na ich forum, ale tam cicho o tym haśle.


(Blotny) #7

Jak będzie to tylko jakaś informacyjna, to w razie czego masz wszystko na dysku. A jak są komentarze, posty itp. to jak zwiną manatki to nic Ci nie pozostanie, chyba że będziesz robił backup.