Stronka z pełnymi wersjami programów- legalnie

Witam, macie tutaj link do stronki, na której znajdują się różne promocje na soft, w pełnych wersjach, całkowicie legalnie. Polecam http://programyzadarmo-legalnie.blogspot.com/

I tak wolę Dobre Programy,na takich nie wiadomo skąd stronach nie masz pewności co do poprawności linków,czy np.nie ściągasz trojana udającego płatny program,a potem są prośby o sprawdzenie logów,że komp wolno chodzi,albo z internetem dzieją się cuda jak samoczynne ustawianie dziwnych stron w przeglądarce,itd.

Zamiarem strony jest chyba zbieranie w jednym miejscu linków do okresowych promocji, ale tutaj też to mamy, i bardziej ufam pod tym względem temu serwisowi.

A ja jeszcze razu nie widziałem, żeby Dobreprogramy pokazywało płatne programy, które móżemy pobrać,zarejestrować za darmo i z nich korzystać ile dusza zapragnie.

Nie wczytywałem się w zawartość - fakt wersje master czy professional - nie są darmo :slight_smile:

Jak może być legalnie za darmo program na który kupuje się licencje?Przynajmniej tak zrozumiałem z twojego opisu.

Vortal dobreprogramy.pl udostępnia wersje trial ewentualnie jeśli program jest darmowy lub na jakiś czas tzw.shareware wtedy można liczyć na pełną wersję.

Z tą legalnością to tak do końca różowo nie jest. Nawet jest stosowna informacja na stronie, niektóre promocje są np. przeznaczone dla użytkowników określonych gazet komputerowych, więc gdy nie posiadasz odpowiedniego numeru to nie możesz używać programu. Jednak można trafić na ciekawe promocje dla wszystkich.

Masz racje, mogłem uwzględnić to w opisie. Natomiast na stronce są informacje, o promocjach, niektóre faktycznie nie są legalne, ponieważ trzeba posiadać płytkę z gazety. Aczkolwiek dużo jest tam legalnego softu, za darmo, całkiem za free, więc komu to nie odpowiada, to niech nie wchodzi. I ludzie ja nie napisałem, ze dobreprogramy.pl są złe, wręcz przeciwnie, nie dopowiadajcie sobie.

Dodane 04.04.2010 (N) 21:40

Nigdy się z tym nie spotkałem, zawsze promocje są na stronach firm, które produkują dany soft.

Jeśli to jest wprost ze strony firmy producenta to masz pewność,że nie jest to fałszywy soft,przetestowane portale też dają dobre linki,natomiast nie wiesz,czy na nowej nieznanej szerzej stronie nie ma linków do fałszywek