Strony internetowe nie wchodza

Mam problem / jestem poczatkujacym /Nastepne Strony nie wchodza w mozliwych dla mnie przeglądarkach . Po wpisaniu adresu wyswietla sie pierwsza strona / z 10 , zazwyczaj tytulami - odnosniki/. Jest ona do odczytu ,klikajac na 2,3,4 itd. -wykaz mozliwych do uzyskania stron, nie moge wejsc na nie . Caly czas zostaje na stronie pierwszej. polaczenie z internetem dobre. Kontakt z serwisem z radami nic nie dalo. Propozycja serwisu zaprogramowania kompa od nowa / zapisy nie są istotne dla mnie/ moze wg nich cos zdzialac. najpierw probuje uzyskac mniej inwazyjne rady , stąd ten post . czekam Sokrates

Jaka przeglądarka? Może wystarczy usunąć ciasteczka z witryny?

Gościu dziś sobota każdy siedzi przy kompie net obciąrzony ja tak wczoraj mialem nie przejmuj sie,wyłącz wszystkie programy typu skype,gadu-gadu czy ipla dużo ci nie przyśpieszy ale troche da :wink: Pozdrawiam

Na początek wykonaj pełny skan Malwarebytes’ Anti-Malware - jak coś znajdzie usuń i daj log

@Blade@ , Mam zainstalowanego Kasperskiego i nie wiem czy moge instalowac iine programy prawdopodobnie nie . odpowiedz dzieki sokrates

Możesz zainstalować, to tylko skaner

@Blade@ , Zapomnialem przedtem poinformowac , ze przeskanowalem kasperskim ale nici . W miedzyczasie pogrzebalem w poczcie Oitlook Ekspress i zobaczylem ,ze nie pasuja mi serwery poczty . Jeden byl 25 drugi 110 . Ustawilem je na 110 i sprawa sie wyjasnila . mam takie wrazenie ,ale strony juz wchodza . nie wiem dlaczego serwery byly rozne .Co sie stalo , ze ulegly one zamianie ? Sprawa zainteresowania poczta wynikla z tego , ze nie moglem z linkow w poczcie przychodzacej . wejsc na strony internetowe. /to sie pokrywalo w czasie z niemoznoscia uzyskania nastepnych stron . Jak masz cos ciekawego na ten temat , to czekam czesc sokrates