Strony na dyskietke

musze umiescic strone z podstronami na dyskietce co musze zrobic aby podstrony otwierały sie jaka wpisac lokalizacje (teraz mam c:\xxxx.html)

i jeszcze jedno strona głowna musi byc xxx.index.html a pozostałe jaka koncówka ?

muszą być linki bezpośrednie

np: grafika/galeria.html

pozostałe strony xxx.html

poprostu wpisz nazwe katalogu i nazwe pliku bez żadnych liter dysku ale ważne jest by katalogi z plikami były w tym samym miejscu (katalogu) co plik index.html

ukosnok ma byc w lewo \ czy prawo/ ?

lokalizacje mam "A:\strona " a nazwa pliku jest np “linki.html” to jak powinien wygladac link (wszystko mam juz na dyskietce w jednym folderze)

Jeśli masz A:strona,to inne pliki też muszą byc w tym samym katalogu,co główny plik html

Ukośnik A:\strona

Może to byc strona.html,index.html,czy start.html

Jeśli chciałbyś wstawic obrazek to musisz miec go w tym samym katalogu

jeśli strona to twój główny katalog to odwołujesz się A:\strona\obrazek.jpg

odnośnik do innej strony

i tak mam ale jak chce ze strony głownej wejsc na jakas podstrone to mi jej nie wyswietla jak miałem na kompie to działało teraz niestety nie co mam zrobic?

a podstrony są w tym samym miejscu co index.html ?? jak masz w tym samym miejscu to w odnośniku piszesz tylko nazwapodstrony.html i już z obrazkami to samo a jak jest f folderze (ale folder znajduje się w tym samym miejscu co index.html ) to piszesz nazwafolderu/nazwapodstrony.html z obrazkami robisz to samo