Strony na których umieszczane są "hacki" - pytanie

(Marcin Sz1998) #1

Witajcie. Na YT jest bardzo dużo "hacków" a te hacki są wrzucone na strony na których trzeba wypełnić ankietę potem podać nr telefonu i otrzymywać płatne smsy. Taką stroną jest np hostujmy.pl . Moje pytanie brzmi. Czy w ogóle da się pobrać ten plik z tej strony nawet po wypełnieniu ankiety i podaniu nr telefonu? Podawałem nr telefonu przychodziły kody wpisywałem i nic. Oczywiście potem wysyłałem STOP na nr żeby te płatne smsy nie przychodziły. Nie wiem czy dobry dział, jak zły proszę o przesunięcie.

(rgabrysiak) #2

Hacki na co? Jak dla mnie to jedna wielka ściema. No ale jak widać pełno osób się na to nabiera.

(Marcin Sz1998) #3

Hacki do różnych gier. Na kasę, punkty itd. Właśnie dużo jest tych stron z ankietami. Natrafiłem na około 10 różnych.

(rgabrysiak) #4

W bajki wierzysz? Jak już pisałem wyżej, wszystko to jedna wielka ściema, choć jeleni nie brakuje :wink:

(Drobok) #5

Szara strefa jest wszędzie. Ale wpisując w google nazwa_gry hack ściągasz keylogera, albo płacisz za nic :))

(rgabrysiak) #6

(Marcin Sz1998) #7

No ale mnie nie interesuje czy te hacki działają czy można pobrać te pliki z tych stron.

(Drobok) #8

Można, strona która pozwala zarabiać na wrzuconych plikach. Czyli ktoś wrzuca, a potem jakiś kretyn je ściąga / wysyła sms’y premium. BTW nie zawsze “STOP” anuluje usługę od razu :stuck_out_tongue:

(Hitm3n) #9

Nie, takie “hacki” nie działają. Chcesz premium/lepsze itemy/cokolwiek lepszego? Kup za normalne pieniądze w grze, chociaż drożej. Albo naucz się grać maksymalnie dobrze na podstawowym sprzęcie :wink: