Strony na których umieszczane są "hacki" - pytanie

Witajcie. Na YT jest bardzo dużo “hacków” a te hacki są wrzucone na strony na których trzeba wypełnić ankietę potem podać nr telefonu i otrzymywać płatne smsy. Taką stroną jest np hostujmy.pl . Moje pytanie brzmi. Czy w ogóle da się pobrać ten plik z tej strony nawet po wypełnieniu ankiety i podaniu nr telefonu? Podawałem nr telefonu przychodziły kody wpisywałem i nic. Oczywiście potem wysyłałem STOP na nr żeby te płatne smsy nie przychodziły. Nie wiem czy dobry dział, jak zły proszę o przesunięcie.

Hacki na co? Jak dla mnie to jedna wielka ściema. No ale jak widać pełno osób się na to nabiera.

Hacki do różnych gier. Na kasę, punkty itd. Właśnie dużo jest tych stron z ankietami. Natrafiłem na około 10 różnych.

W bajki wierzysz? Jak już pisałem wyżej, wszystko to jedna wielka ściema, choć jeleni nie brakuje :wink:

Szara strefa jest wszędzie. Ale wpisując w google nazwa_gry hack ściągasz keylogera, albo płacisz za nic :))

No ale mnie nie interesuje czy te hacki działają czy można pobrać te pliki z tych stron.

Można, strona która pozwala zarabiać na wrzuconych plikach. Czyli ktoś wrzuca, a potem jakiś kretyn je ściąga / wysyła sms’y premium. BTW nie zawsze “STOP” anuluje usługę od razu :stuck_out_tongue:

Nie, takie “hacki” nie działają. Chcesz premium/lepsze itemy/cokolwiek lepszego? Kup za normalne pieniądze w grze, chociaż drożej. Albo naucz się grać maksymalnie dobrze na podstawowym sprzęcie :wink: