Strony nie wczytują się prawidłowo - jakby bez stylu

Data jest poprawnie ustawiona. KOLEGO @2UP PRZECZYTAJ SOBIE MOJE PYTANIE TO SIĘ DOWIESZ.

No! Sprawa dość tajemnicza. :?

Hipotezy:

Może masz coś pokierane w ustawieniach routera

Może łączysz się przez proxy i tam coś jest zepsute

Kto jest dostawcą internetu? To jakiś duży dostawca czy może jakaś sieć osiedlowa?

Czy na innych kompach łączących się przez router występuje ten sam problem. Jak nie masz innych kompów to może spróbuj odpalić ta swoim jakąś wersje linuxa live (albo z wirtualnej maszyny) i zobacz co się stanie.

Czy instalowałeś w komputerze jakieś programy (nie dodatki do przeglądarek) do blokowania reklam?

Czy instalowałeś w komputerze jakieś programy do ukrywania twojego IP? Czy programy sieci TOR

Kolego, więc tak:

Nic w ustawieniach nie jest przestawione, jest OK

Proxy nie używam

Duży dostawca internetu, nie osiedlowy

Na innym kompie co działa również pod router chodzi elegancko

Mam ADBLOCKA, bo denerwują mnie reklamy - może o to biega, ale na kompie też mam i śmiga

Nic nie instalowałem.

Może to wina wtyczki SHOCKWAVE FLASH?  Tak myślę, bo wyrzuca mi komunikaty, że przestała działać.

Tak, to napewno SHOCKWAVE. Innego wyjścia nie znam.

Ja mam podobną sytuację u kuzynki na ultrabooku jak u kolegi Longhorn2009 , Samsung 530U3C-A05PL i zaraz po świeżej instalacji występuje ten problem jak u ziomo75 , na różnych przeglądarkach w różnych sieciach strony ładowane są połowicznie, jakby bez styli, ewidentnie coś jest z tym laptopem, na 8 i po aktualizacji do 8.1 to samo. Na ten wątek trafiłem niestety tylko dzięki stopce kolegi  Longhorn2009, liczyłem że to właściciel tego Samsunga ma problem taki jak moja kuzynka. 

 

Pytanie do  Longhorn2009, rozumiem że tobie Samsung 530U3C-A05PLśmiga bez problemów?

 

 

U mnie samsung nie robi żadnego problemu, wszystko ładnie się ładuje. Jedynie co fast boot troche zawodzi po wiosennej aktualizacji i nie zawsze się przez to laptop włączał, ale wyłączenie fast boot w opcjach zasilania rozwiązało problem. U siebie mam najnowszą wersje 8.1 z update wiosennym, a także najnowsze wersje sterowników i BIOS.Spróbuj pobrać wszystkie aktualizacje przez windows update i SW update.

Gdzieś jeszcze przeczytałem o wyłączeniu wbudowanego cache’a ssd i chyba to pomogło. Na razie bezbłędnie działa przeglądarka. Jakieś pomysły jak to pogodzić żeby jednak trochę przyspieszać pracę systemu a jednocześnie odłączyć od tego przeglądarkę?