Strony otwierają się po kilku próbach

Hej

Mam internet radiówkę, 2mb/s

Od mniej więcej 3 dni mam następujący problem:

Internet działa z dobrą prędkością (speedtest pokazuje ok.1,9 down), ale jak np. wejde na google to czasem otworzą się od razu a czasem pisze

ze nie można wyświetlić strony i dopiero po odświeżeniu albo nawet kilku strona się otwiera. Dzieje się to na wszystkich komputerach.

Możliwe, że jest to problem u dostawcy internetu (bo jest szczerze mówiąc do niczego :wink: ) chociaż nie jestem pewien.

W logu routera pokazuje się coś takiego:

UPnP renew entry 255.255.255.255 <-> 192.168.2.254:60218 <-> 192.168.0.192:60218 UDP timeout:-1 ‘Teredo’ (ip laptopa)

oraz

UPnP renew entry 255.255.255.255 <-> 192.168.2.254:54141 <-> 192.168.0.194:54141 UDP timeout:-1 ‘Teredo’ (ip pc)

Czy to może mieć wpływ na mój problem?

Proszę o szybką odpowiedź

możesz użyć programu cfosspeed może ci pomoże;] ale to raczej wina dostawcy internetowego za duże pingi są

Twoja sieć korzysta z protokołu IPv6? Uruchom wiersz poleceń i pokaż wynik poniższych poleceń.

ipconfig

route print

netsh dump

ping dobrepgramy.pl

tracert dobreprogramy.pl

Pozdrawiam!

PIng zawsze miałem niski.

Ostatnio było u mnie dużo burz, wtedy wogóle nie było internetu. Od tego czasu to się dzieje.

Zadzwonię do dostawcy zapytam się może coś im te burze antene rozwaliły :smiley:

Dlaczego zakładasz, że chcę sprawdzić jakie masz opóźnienia? Akurat nie to chciałem sprawdzić. Mogłeś podać wyniki poleceń, o które prosiłem.

Pozdrawiam!

To było do MrBeckham666 :slight_smile:

Dziś wszystko już chyba działa ok, strony otwierają się od razu.

Gdyby coś znowu się działo napiszę.

Dzięki za pomoc