Strony się nie ładują - brak jakiejkolwiek reakcji

Witam!

Mam od wczoraj pewien problem, około godz. 22 facebook i nie które strony zaczęły strasznie wolno chodzić (eska.pl, wp.pl), pozostałe wszystko ok. Dzisiaj rano ok. 10 chcę wejść na facebooka i na gmaila sprawdzić pocztę…nie działają mi strony…o, zaskoczenie. Nie wiem co zrobić. Korzystam z internetu Multimedia i routera 8level, do tej pory wszystko było okej, także wątpie, żeby problem leżał po stronie routera, sprawdziłem na laptopie jest to samo, i na stacjonarnym PC. Nie wiem co zrobić, próbowałem wszystkiego… wchodzilem z roznych przegladarek (najlepiej jest z IE, najgorzej Mozilla), skanowałem komputer, czyściłem cache, czyściłem DNS, zmieniałem DNS, nic, bez żadnych rezultatów…przez proxy wszystko działa jak należy.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, bo nie wiem co dalej robić.

Fejsbukowiec , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.

Stawiam na problemy z DNS. Spróbuj wpisać w przeglądarce adres 212.77.100.101 i sprawdź czy działa ci lepiej. Jeżeli tak problem leży w DNS i musisz zmienić DNS na inny zewnętrzny np. 208.67.222.222 Jeżeli nie jest to problem z dns wprowadź w wierszu poleceń (cmd) tracert onet.pl >>c:\test.txt Po wykonaniu polecenia podaj zapis z pliku test.txt na forum.