Strony się nie wyświetlają

Ustawiłem automatyczne pobieranie DNS-u więc to nie to ogółem to tak jakby strona się ładowała lecz nic nie jest w niej wyświetlone, po ładowaniu wychodzi biała strona nic więcej, w każdej przeglądarce to samo, dodam że stało się to po odinstalowaniu przez moją siostrę programu realtek, wtedy laptop nie chciał się włączyć, ale przywróciło system. Od tamtej pory nie tylko to niedziała nie działa też Word z pakietu office. Myślę że to wina jakiegoś sterownika. Myślę że czeka mnie reinstal systemu ale wolał bym nie, czy macie jakieś pomysły?

Niektóre programy antywirusowe mogą powodować takie zachowanie systemu. Z jakiego antywirusa korzystasz ?

Możesz mieć również bałagan w systemie , nagromadzenie plików tymczasowych, starych punktów przywracania , za mało miejsca na dysku systemowym.

na C zostało kilka gb koło 3, może ty być problem? Nod32 - antyvir lecz dawno nie aktualizowany

Dodane 17.06.2012 (N) 20:11

na C zostało kilka gb koło 3, może ty być problem? Nod32 - antyvir lecz dawno nie aktualizowany

A próbowałeś może przywracać system do jeszcze wcześniejszego punktu przywracania?

no właśnie nie mogę jakoś do wcześniejszego, najchętniej przywrócił bym do momentu z przed usunięciem tego programu

Ja mam w ogóle wyłączone przywracanie systemu , bo to jedynie zbędny balast w System Volume Information. Gigabajty danych , które niczemu nie służą.

Najlepszym rozwiązaniem jest zawsze pełna kopia partycji systemowej z której w każdej chwili można przywrócić świeżutki system, ale o tym trzeba było pomyśleć od razu .

Teraz pozostało ci gruntowne czyszczenie komputera ze śmieci , w tym i tych nieszczęsnych punktów przywracania , starych dezinstalatorów hotfixów i pobranych instalatorów aktualizacji ,to na dzień dobry kilka gigabajtów do odzyskania

http://emmers.ugu.pl/sanktum/index.php/poradniki/31-ogolne/99-dwa-gigabajty-za-free

Jeśli chodzi o Noda sam go w tej chwili używam (był niedawno w półrocznej promocji ) ale jeśli nie był aktualizowany i nie ma ważnego klucza , to nic ci z takiego antywirusa , w 100 procentach lepszy będzie darmowy Avast lub skorzystanie z promocji Noda . Niedawno oddałem wolny klucz ważny do grudnia . Nieaktualizowany antywirus mógł wpuścić coś złośliwego do systemu i sam może powodować różne perturbacje z otwieraniem stron z powodu tego , że ich po prostu szuka. Tak samo system ustawiony na automatyczne wyszukiwanie aktualizacji może opóźniać w znacznym stopniu komunikację z internetem.

W zasadzie mógłbym ci zaproponować zdalny dostęp do komputera i jego gruntowny przegląd . Na ogół w 99 procentach moich interwencji system działa jak nowo postawiony , Ten 1 procent to są sprawy czysto sprzętowe jak wadliwa pamięć , czy mocno zakurzony komputer a takich rzeczy nie da się naprawić zdalnie np. za pomocą Team Viewer .

http://emmers.ugu.pl/

Może to być jakaś infekcja, bądź nieprawidłowa struktura danych. Na początku zalecę komendą chkdsk wykonać skan dysku systemowego, jeśli nie znajdzie błędów logicznych, spróbuj hd tune, dokładniejszy skan, jeśli ok, wtedy proszę użyć narzędzia Malwerbytes Antymalware, i dr.Web Cure it, oraz raporty z programu OTL instrukacja tutaj

Wszystko już działa jak trzeba, pomogło usunięcie starego av