Strony się praktycznie nie wczytują

Witam,

chciałem wrzucić na forum logi z HJ, pnieważ strony internetowe wczytują mi się po 2 - 3 minuty lub wcale (Netia 1 mb, strefa 022), gg działa bez problemów, programy i gry też bez zarzutów.

chcąc włączyć HJ wyskakuje mi następujący komunikat:

81488302xf4.jpg

Co mam robić?

Jak masz XP to Daj log z Combofix

Logi z ComboFix’a:

Ściągnij The Avenger,

wypakuj > uruchom > Input script manually > klikasz w lupkę > w nowo otwartym oknie wklejasz:

Po wklejeniu > Done > klik na zielone światło > ok i będzie restart. Po restarcie wchodzisz gdzie masz The Avenger wklejasz raport C:\avenger.txt

Czyszczenie rejestru:

RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

możesz rejestr przelecieć albo

jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

Raport Avangera:

Rejestr wyczyściłem po restarcie jv16 PowerTools .

Daj nowy log z Combofix-a

Przy uruchamianiu komputera muszę przez jakiś czas zamykać okna Avasta! o wirusach, żeby móc cokolwiek zrobić ;/

Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Avanger:

Teraz ciagle pojawia mi się okno Avasta! “podejrzana wiadomość” i mało co mogę na komputerze zrobić, strony wczytują się dość długo, ale szybciej niż na samym początku. Komputer też czasem się restertuje bezpośrednio po włączeniu, pojawia się okno z komunikatem i jest odliczanie jednej minuty. Chciałem zrobić screena, ale przy włączaniu Painta wyskakuje mi jakiś błąd :cry:

Nic nie usunięto, usuń pliki ręcznie i po tym daj nowy log z combofix-a

Zrobiłem skan online i Avanger jednak usunął te pliki:

Avanger:

ComboFix:

Proszę o pomoc…

Skan AVG Anti-Spyware 7.5 po update + raport :wink:

AVG Anti-Spyware 7.5:

(Coś tam usunął po skanie…)

usun wszystko, co znalazł, powinno być potem ok