Strony skąd można ściągnąć filmy

Tak tak, udaję :wink: Masz rację :smiley: A tak serio to już sobie przeczytałem instrukcje ściągania z Netflixa :wink: Mam tam konto, płacę miesięcznie za usługi więc ściągnę sobie filmy. A Kevina najwyżej nie będzie :wink: Za to będą inne np. Święta last Minute., Grinch czy Ekspres Polarny.

To ponownie ja, ściągnąłem filmy z Netflixa, wybrałem dosyć ich dużo, także będę mógł obejrzeć filmy w trybie offline. Także @lordjahu @januszek Dziękuję Wam jeszcze raz za Wasze wskazówki, bo bardzo sie przydały. Pozdrawiam

Tobie @Bradlee też dziękuję.

Upewnij się, że pobranie nie przepadnie. Sprawdziłem, pobrane filmy są ważne dosyć krótko. Podobno licencja nie pozwala na dłuższe przechowywanie ich na komputerze subskrybenta.
Tutaj How Long Do Netflix Downloads Last (And Why)? - Exactly How Long piszą, że 2 do 7 dni

Tak więc lepiej pobrać „na ostatnią chwilę”, bo może tak być, ze będziesz chciał obejrzeć i zobaczysz jedynie

obraz

Podobno można też odnowić. Tutaj https://qr.ae/prGDx8 piszą, że:

Niektóre tytuły wygasają po 48 godzinach od pierwszego naciśnięcia przycisku. Po rozpoczęciu oglądania jednegp tych tytułów, na stronie Pobrania zobaczysz ile godzin pozostało do końca. Możesz oglądać pobrany tytuł tyle razy, ile chcesz, zanim upłynie jego termin ważności.

Jeśli tytuł stracił ważność, musisz go odnowić. Niektóre tytuły mogą być odnowione tylko określoną ilość razy. Tytuły, które nie są już dostępne w serwisie Netflix, stracą ważność po opuszczeniu serwisu, niezależnie od tego, kiedy zostały pobrane.

Aby odnowić pobranie, którego termin ważności upłynął, po prostu kliknij żółty znak zachęty i wybierz opcję Odnów.

Nigdy nie sprawdzałem tego odnawiania, więc nie wiem czy to jeszcze aktualne.

edit:
jedni piszą, że czas liczy się od momentu pobrania, inni że od momentu pierwszego uruchomienia. Sam już nie wiem. Ktoś może ma w temacie szersze doświadczenie?

1 polubienie

Wystarczy wejść na stronę pomocy Netflix i sobie poczytać. Nie wiem czemu, dajesz link do wersji angielskiej. Język ojczysty nie gryzie.

Dzięki, faktycznie jest tu w miarę jasno napisane Przy pobranym tytule jest wyświetlany komunikat „Plik wygasł”.
Czyli z góry nie da się stwierdzić, dopiero jak pojawi się na stronie pobierania informacja o liczbie godzin pozostałych do wygaśnięcia dostępności.

Cześć w Nowym Roku. Słuchajcie ja pobierałem te filmy na dwa dni przed Wigilią. W Wigilię i w 1 dzień Świąt spokojnie mogliśmy filmy oglądać. W ogóle tak się złożyło, że zasięg w domku był więc i dzieci oglądały tego Kevina poprzez telewizje internetową na lapku więc spoko. Tak samo mogłem niektóre filmy odtworzyć na CDA. Co do filmów czy one są dostępne to właśnie sprawdzałem i jeszcze są w pobranych plikach na Netflixie.