Strony skąd można ściągnąć filmy

Hejka, Słuchajcie mam takie pytanie, Tak się składa, że jadę na święta Bożego Narodzenia z rodziną do domku w górach bez tv :smiley: i bez zasięgu takiego mocniejszego. Czy ktoś może mi polecić jakąś dobrą, bezpieczną stronę z której moge pobrac filmy takie jak kevin sam w domu :smiley: inne świąteczne filmy :stuck_out_tongue: Kevin i inne takie muszą być !! :smiley:

HBO Max, Netlix, Disney+

Od razu kup też na Sylwestra:

Z Netflixa da się film ściągnąć na kompa ? Mam netflixa, Disneya i HBO nie mam

Ta funkcja jest dostępna na iPhonie/iPadzie oraz telefonach/tabletach z systemem Android obsługujących najnowszą wersję aplikacji Netflix, vide:

Tutaj piszą, że apki na Windows częściowo także tak działają:

1 polubienie

Na mobilnych możesz sobie ściągnąc. Potem kabel do TV / transmisja bezprzewodowa i wsio :wink:

1 polubienie

Na Windows 10/11 też jest. Zainstaluj aplikację Microsoft Apps i w niej możesz ściągać do obejrzenia offline - do obejrzenia tyko w aplikacji oczywiście. Po jakimś dłuższym czasie pobranie przepada - sprawdź jak długo można oglądać pobrany film, bo nie mam pewności

HBO Max ma chyba coś podobnego?

Poza tym z wielu stron pobierzesz za pomocą youtube-dl tj Release youtube-dl 2021.12.17 · ytdl-org/youtube-dl · GitHub

Są do tego różne graficzne GUI, ale ja jakoś do nich nie miałem szczęścia, więc preferuję odpalać z wiersza poleceń. Co do legalności takich pobierań, to już można dyskutować bez końca.

1 polubienie

Spoko, dzięki chłopaki. Bo myślałem by ściągnąć film tam z jakiejś strony która mi wujek google wypluwa.

Sciagaj, nikt Ci nie broni.
Ewentualnie bedziesz sie babrał z wirusami lub wymiarem sprawiedliwości.

dużo masz na you tube

Wiadomo, że chodzi mu o piractwo i powiem tak czasy rapidshare i megavideo już dawno się skończyły jedynie prywatne trackery z torentami jeszcze jakoś funkcjonują chodź to też coraz większa nisza.

po drugie dostęp do treści jest teraz tak tani i wygodny, że nie rozumiem komu w dzisiejszych czasach chce się tak dziadować.

kevin sam w domu jest na disney plus i jest tam opcja pobierania wideo na dysk.

Zupełnie się z tym nie zgadzam. Dostęp ani nie jest tani, ani nie jest wygodny - bo nastąpiła fragmentacja dostawców treści. Do tego wszystkiego nadal nie wszystko jest w Polsce dostępne - bo cały czas działają blokady regionalne. Np na HBO Max w USA jest dostępny serial „Babylon 5”. W Polsce nie jest. Chciałbym legalnie obejrzeć czeski serial „Kosmo” - nie mam jak etc.

Fragmentacja :laughing:

Hehe, kiedy windows za bardzo wejdzie… Ok, fragmentacja :slight_smile:

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Zgadza się, np mając HBO, Netflix i nawet Amazon Video nie obejrzymy Szklanej Pułapki, która jest na mało popularnym u nas Disney+, więc chcąc być legalnym pozostnie wypożyczenie za +/-10zł w Chili/AppleTV czy VOD.

1 polubienie

Komu chodzi o piractwo? To jest do mnie ?:slight_smile: Ja nie chce z pirackich stron nic ściągać, bo nie mam zamairu sobie schrzanić komputera. Ja dziękuję za coś takiego. Ściągnę sobie z Netflixa, ewentualnie kupię kartę sim z tej sieci, która jest dostępna przy domku w górach gdzie mam spędzić Wigilię i gitara :wink: Damy radę

Może przestań udawać @marcina82.

@krystian3w

Źle kliknąłeś po @, nie o mnie chodzi…