Strony wolno chodzą...co mam zrobic?

witam, mam nastepujacy problem, ostatnio moja opera zaczela sie mulic wczytyje strony z predkoscia modemowa, a wykozystalem dopiero 6gb/na mies. co moze byc przyczyną?? nizej mój log

moje pol. to neo 512

Ściągnij LSP-Fix --> zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz newdotnet7_22 i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remove i kliknij Finish i restart kompa.

  1. Startujesz do trybu awaryjnego i wyłączasz przywracanie systemu.

  2. Pliki/foldery na czerwono skasuj z dysku.

  3. Wpisy skasuj Hijackiem

  4. Daj log z Silent Runners – tu masz opis.

ry$ - Proszę zastosować się do zaleceń zawartych w TYM temacie. W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.

usunelem ten plik czy tam cos tym lsp-fix, zrestartowalem kompa , ale przy wgrywaniu trybu awaryjnego wyskoczyl mi jakis blad, niemoge nawet zdazyc go przeczytac. a niemoge usunac tych wpisow na czerwono w windowsie bez awarynego?

Usuń w takim razie w trybie normalnym :slight_smile:

Czekamy na nowe logi :slight_smile:

ry$ tylko fakt, że jest to Twój pierwszy dzień na forum powoduje, że ten temat nie wylądował jeszcze w śmietniku. Jeśli jednak natychmiast nie zastosujesz się do mojej poprzedniej prośby to taryfy ulgowej już nie będzie.

sciagnelem silent runners ale jest w formacie .vbs jak mam go odpalic?

Poprzez dwuklik :slight_smile:

Jeżeli będą jakieś problemy, to poczytaj tutaj -> http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

dwuklik zawodzi:P poczytam i sie odezwe

Złączono Posta : 09.10.2006 (Pon) 15:23

niemoge go otworzyc… windows go nierozpoznaje i mi wyswietla liste…“otwieranie za pomoca”

W tym wypadku należy ściągnąć niewielkie narzędzie noscript --> odpalić i zmienić z disable na enable.

odpalilem noscript i enabled byl wlaczony, :frowning: musi bys jakis inny powod

Zmień na disable i jeszcze raz na enable :slight_smile:

to samo

Złączono Posta : 09.10.2006 (Pon) 21:22

Ściagnelem spyware Doctor, znalazł mi ze 300 scierw i usunoł teraz jest ok wszystko bylo jak dawnie. Pozdrawiam:)