Strony WWW nie chcą się otwierać

Mam problem z przeglądarkami na moim 2 systemie operacyjnym na komputerze: XP. Obojętnie jaką przeglądarką otworzę strone czy ie czy ff czy operą to niektóre strony nie chcą się otwrerać. Na Viście jest wszystko ok. Np wchodzę na allego i nie działa mi wyszukiwarka i nie moge wejsc w kategorie, dobreprogramy mi się nie chcą właczyć itp. Podczas gdy przykładowo interia się bezproblemowo otwiera…

Przeskanuj komputer za pomocą Spyware Doctor Starter Edition oraz Trojan Remover

Nie pomogło.

Defragmentacja również.

Dzięki za pomoc problem naprawiony :wink: Wszystko już ładnie się otwiera, program znalazł 2 trojany i 32 jakieś zagrożenia, skasował i gites :wink:

Pozrówka.

Jeśli nie masz programu antywirusowego to zainstaluj - z darmowych np. avast!, Avira

Ja polecam Avira gdyż Avast przepuszcza za dużo syfu.

ehh sprawdziłem jeszcze raz czy mi to wszystko działa i nadal jest ten sam problem, zrobiłem pełne skanowanie i znalazło jakiegoś trojana który był w skali najbardziej niebezpieczny, niby skasowało ale problem nadal mam :confused: Antywirus z ktorego korzystam to avast…

To w takim razie wklej logi z HJ oraz ComboFix według tych zasad. Instrukcję obsługi znajdziesz TUTAJ.

To są logi z ComboFix: http://wklej.org/id/8480a46144

Co do HJ to nie wiem co to jest a na temacie z instrukcjami nie znalazłem…

//Odziwo włączam komputer i działa. Nie wiem czy już jest na 100% wszystko ok, ale jeżeli nic się nie zmieni to tak. Pozdrawiam. :slight_smile:

To jest HiJack This, w temacie z instrukcjami jest pierwszy więc dziwne że go nie zauważyłeś.

aa no tak. nie zauważyłęm. Zrobie te logi jak bedzie sie znowu cos psulo jak narazie jest ok i oby tak zostalo. :slight_smile:

Log wyglada na czysty

usuń ręcznie folder C: \Qoobox , usuń instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść komputer Ccleanerem

Wykonaj optymalizację autostartu

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar mojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum

lub

Dr.WEB CureIt!

Zrobione. Reszty nie bede robil bo internet działa, a nie chce juz nic grzebac w systemie.