Strony www nie widzą sygnału z LV5H Hybrid USB,

Witam, posiadam tuner: LifeView Not Only TV LV5H Hybrid USB, w opakowaniu była załączona płytka z programem total Media, tylko jest jeden problem, mam uszkodzony czytnik DVD. Program ściągałem z internetu, wpisałem kod i niestety kod nie chodzi. Czy istnieje jaka kolwiek alternatywa w programie dla tunera? Pomocy…

Weź w rączkę pendrive i idź do jakiegoś kolegi (jak mieszka za daleko to do sąsiada) żeby Ci zgrał zawartość płyty na pendrive.

Problem będzie rozwiązany.

Zawartość płyty została zgrana i nagrana na pendrive, kod nie działa - zapomniałem dopisać

adekpabianice , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Oprogramowanie już jest (Zdenerwowałem się i przeinstalowałem system). Jest podłączona do karty TV kamera DCR-SR57E. Chce ją używać jako kamerę internetową, tylko pojawił się jeden problem. Na skype jest obraz, ale jak włączę program total media 3.5 na chwilę. Jeżeli zaczynam udostępniać obraz video na pino.tv lub na live stream to strony nie widzą sygnału z karty TV, program total media 3.5 oczywiście jest wyłączony.

Co mam zrobić by strony widziały bezproblemowo przekaz video z karty TV?

i jeszcze jedno, jak mogę dodać w menedżeru rządzeń do urządzenia obrazowania, kartę TV ? Bo kamerka internetowa wbudowana w laptop jest - ale jak mogę dodać kartę TV ?