Strony www same przesuwają sie na sam dół

Witam, nie jestem pewien czy to dobry wątek ale mam nadzieję, że tak :slight_smile:

Otóż mam dziwny problem, od pewnego czasu przeglądając strony www (w firefox) same przesuwają się na sam dół i nie jestem w stanie nic zrobić czasami samo to odpuszcza a czasami nie i jest to dość irytujące ;/ Wina nie leży na pewno po stronie myszki bo podłączałem już 3 różne (przewodowa 7 przycisków, przewodowa 3 przyciski i bezprzewodową) przy każdej to samo. Mam windows’a 7 ultimate 64 chcę podkreślić, że owa sytuacja ma się mniej więcej od miesiąca góra, wcześniej wszytko było ok. Sterowniki do myszek mam domyślne windowsa.

Jeśli ktoś wie o co chodzi bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.

A może to coś z klawiaturą? Może coś (np. jakiś większy farfocel) weszło pod klawiaturę i przyciska cały czas strzałkę w dół…

To może najprostsze rozwiązanie, ale może warto zacząć właśnie od takich…

niestety ale klawiatura jest czysta… to musi tkwić w czymś innym :frowning:

EDIT:

już po sprawie dla pewności sprawdziłem cała klawiaturę okazało się, że pod “page down” był kawałek brudu który co jakiś czas wciskał dany przycisk.

Aż wstyd o tym pisać :stuck_out_tongue: hehe tak czy siak wielkie dzięki za odpowiedź pomogłeś + dla ciebie dzięki wielkie pozdrawiam