Strony WWW w IE 7 nie chcą się otwierać

Od kilku dni mam dziwny problem dotyczący przeglądania stron internetowych. Chodzi o to, że niektóre witryny nie chcą się otworzyć (np. witryna Microsoft) a te, które się otworzyły nie otwierają z kolei nowych podstron ani standardowo, ani w zakładkach.

Przykład:

Otwieram sobie stronę Wrzuta.pl i chcę otworzyć np. jakiś link w nowej zakładce, wówczas zamiast podstrony otwiera mi się puste okno z adresem res://ieframe.dll/navcancl.htm.

Z adresu podanego wyżej wnioskuję, że być może palce w tym macza Norton AntiVirus 2007. Korzystam z Internet Explorer 7. Mam zainstalowane wszystkie poprawki i aktualizacje systemowe. Pracuję na koncie ograniczonym ale na administratorze jest to samo.

Zrobiłem drugą instalację systemu (na nowej partycji) i tam zainstalowałem wszystkie możliwe poprawki ale bez IE 7 i Nortona AntiVirusa 2007 i strony działają normalnie (na wbudowanym IE 6).

Dysk był gruntowmnie skanowany pod kątem obecności jakichś żyjątek i nic się nie znalazło. Komputer pracuje pod kontrolą Windows XP HE SP2.

heh. wiesz niestety nie wiem jak ci pomóc. sama borykam się z tym problemem. ale jeśli uda ci się go rozwiązać to daj mi znać. chętnie skorzystam z pomocy. 12026371 to moje gg - pisz jak już czegoś dowiesz się w tej sprawie. pozdrawiam :smiley: