Strony z darmowymi grami do pobrania


(system) #1

Wiem, że dobreprogramy.pl oferuje sporo niezłych gier, które można pobrać za darmo na nasz komputer. Jeśli jednak dobrze poszukać w internecie można znaleźć sporo innych stron z różnymi grami, których nie ma na tej stronie. Szukanie ich zajmuje sporo czasu i daje różne efekty (ponieważ w pierwszej kolejności przy wyszukiwaniu znajdujemy całe mnóstwo stron z małymi gierkami on-line, a zaznaczyłem w temacie, że chodzi mi o gry z możliwością pobrania). Dlatego też, chciałbym stworzyć jakąś listę znanych Wam, drodzy użytkownicy, ciekawych stron z takimi grami. Jeśli komuś przychodzi coś do głowy to proszę piszcie. :smiley:

Na dobry początek chciałbym ze swojej strony polecić stronkę:

http://free-games.netne.net

Strona jest bardzo młoda (to dopiero jej początki) i dlatego katalog gier jest jeszcze niezbyt szeroki, ale mimo to można tam znaleźć wiele ciekawych pozycji zupełnie za free, a poza tym jest wykonana bardzo ładnie i przejrzyście. Polecam.


(Miszkurka2000) #2

http://www.victorygames.eu

http://www.myplaycity.com

Z tych korzystam szukając gier dla moich dzieciaków. Polecam.

Nie instaluje sie zadne dodatkowe oprogramowanie, a jesli podczas instalacji sa jakies propozycje to mozna je odznaczyc i nie ma zadnego problemu.