Strony z reklamami same się uruchamiają


(Adamsmiech1971) #1

Witam wszystkich!

Jestem na forum "nowy", ale mam problem z moim lapkiem bo pociągnąłem jakiegoś wirusa i non stop uruchamiają mi się stronki z reklamami. Poczytałem trochę na forum i zrobiłem już skany OTL. Bardzo proszę o pomoc! !!

z góry dziękuję

Adam


(Acorus) #2

Odinstaluj Bonanza Deals (remove only),tuto4pc_pl_21,Search Protection.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow ... adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń) (w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt


(Adamsmiech1971) #3

Witam ponownie!

Z tego co widzę to problem chyba rozwiązany, bo od 20 min nie uruchomiła się żadna reklama!! Jestem wiec dobrej myśli! Wysyłam raporty i WIELKIE DZIĘKI za pomoc :smiley:

pozdrawiam

Adam

raporty: http://wklej.to/NCeVg ; http://wklej.to/lbA01


(Acorus) #4

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Masz dwa antywirusy-Avast i McAffe.Jeden do odinstalowania.


(Adamsmiech1971) #5

hmmm. zrobiłem jak napisałeś - wkleiłem skrypt wcisnąłem wykonaj skrypt i ruszyło, tylko nie za bardzo wiem jak z tym sprzątaniem bo jak zakończył wykonywać skrypt to ponownie się uruchomił! teraz mam to zrobić jeszcze raz z tym sprzątaniem?? naprawdę jestem zielony i to co zrobiłem do tej pory z Twoją pomocą to i tak przekracza moją wiedzę na temat komputerów. :slight_smile:

pozdrawiam


(falcon89) #6

Uruchom OTL i kliknij Sprzątanie.

Odinstaluj jednego antywirusa.


(Adamsmiech1971) #7

Wszystko wykonałem tak jak pisałeś poszło sprzątanie!! jeden anty wirus usunięty więc wydaje mi się że bedzie ok! Nawet ten program do OTL zniknął z pulpitu. Wielki Dzięki pozdrawiam

Adam