StronyWWW\Opera-problem

Witam,

  1. Uzywam Opery 7.54 i od pewnego czasu mam problem. Polega on na tym, ze strony internetowe nie laduja sie do konca…moga zaladowac sie w polowie, lub bez obrazkow, a czasem laduja sie tylko znikome elementy…

…rzadko pomaga tu opcja ‘odswiez’ (czasem gdy chce zeby dany obiekt sie pojawil musze odswiezac kilkanascie razy)

  1. Drugim problemem jest to, ze nagminnie gdy chce przejsc do innej strony, klikam na linka, odnosnik w wyszukiwarce lub na stronie - pojawia sie komunikat ‘polaczenie przerwane przez zdalny serwer’ lub inny podobny komunikat…i znowu musze klikac po kilka\kilkanascie razy zeby mi dana strone otworzylo…

…dodam ze mam tez zainstalowana inna przegladarke ‘mozilla firefox’ (iexplorer mi sie zawiesza) i tam tez jest podobnie…mam Win98, stale lacze (kablowka)…

Po pierwsze co do obrazków

Widok->Obrazki->Wyświetlaj wszystkie obrazki

Możliwe że masz Operę uszkodzoną(robaki, wirusy lub po prostu zbyt mocne oczyszczanie rejestru).

Spróbuj przeinstalować Operę, najlepiej ściągnij jeszcze raz z javą ze strony http://www.opera.com/lang/pl/

Skoro z inną przeglądarką też są kłopoty to sprawdz ustawienia firewall`a (jeśli go masz)

To tylko moje takie propozycje :smiley:

przeinstalowałem Opere (z java) i dalej to samo…z resztą i tak wczesniej Opere ściagałem z wiarygodych źródeł (strona Opery, dobreprogramy)…a obrazki miałem zawsze właczone ‘all images’…

co do wirusów - skanowałem dysk i jest ok…a zbyt mocne oczyszczanie rejestru…? tu sie nie znam za bardzo na rzeczy, ale i tez nowe strony, pierwszy raz otwierane tez czesto nie otwierają sie w całości (puste obrazki, brak danych elementów strony)…jesli chodzi o ustawienia firewall - to jaki to ma zwiazek z tym, ze np. nie wszystkie obrazki mi ładuje…?

pamiec podręczną na dysku mam ustawiona na 50 mb, mam ustawione zeby przechowywa dokumenty, obrazki, inne; odznaczone mam ‘opróżnij przy zamykaniu’…miejsca na dysku tez mam sporo…

…A tego komunikatu ‘połączenie zostało przerwane przez zdalny serwer’ - wogóle nie rozumiem…raz wejde na strone za drugim, a raz dopiero za 12…

Jakby ktos miał jakis pomysl - byłbym wdzieczny…

Zainstaluj Firewalla !

Przeskanuj tymi programami antywirusowymi (Przed wrzuceniem loga na forum by Shark)

Może masz Neostradę? Ostatnio to dosyć powszechnie spotykane w mniejszym lub wiekszym stopniu. Nawet zostało to wyjasnione na http://www.neostrada.pl (patrz komunikat)