Struktura dysku jest uszkodzona i nieczytelna

Tak jak w temacie mam problem z dyskiem twardym nie wiem co zrobic wczesniej nie mialem takiego problemu co bym nie zrobił czy to kopiowanie przerzucanie, sciaganie(z internetu) czy zapisywanie konczy sie tym samym czyli komunikat o uszkodzonej strukturze.

Mam dysk 160GB jeden Dysk 3 partycje (C:) (E:) (D:) w chwili obecnej systemowy to (E:) i jak mowiłem nic nie moge zrobic. Sformatowałem partycje (D:) można powiedziec ze pomogło tyle co nic, o co mi chodzi mówie o tym ze format tej partycji zmienił to że z np systemowej partycji (E:) mozna przerzucic pliki do (D:) lecz juz spowrotem nie da rady bo wyskakuje komunikat Struktura dysku jest uszkodzona i nieczytelna nie wiem co zrobic bardzo prosze o pomoc szukalem na forach roznych sposobow lecz nic nie potrafie zrobic by broblem wyeliminować

prosze o pomoc! !!

Zrobić to: http://forum.dobreprogramy.pl/wymazanie-dysku-twardego-programem-activ-killdisk-t443881.html

Oczywiście nastąpi całkowite usunięcie wszystkich danych.

Jesli to pomoze jestem gotowy to zrobic

Trzymaj się dokładnie procedury. Jeśli podczas niej nastąpi samoczynne zatrzymanie w jakimś momencie, to dysk jest uszkodzony mechanicznie lub elektronicznie. Jeśli się natomiast powiedzie, zainstaluj system od początku. Powinno być OK.

Rozumiem bede próbował lecz jeszcze nie teraz ponieważ nie mam windowsa oprucz (xp) jak zdobede win 7 to od razu zabieram sie za to mam nadzieje ze sie naprawi

Dodane 05.01.2013 (So) 17:40

Poraj , Okazało się że dysk nie jest uszkodzony i pełny format dysku pomógł wszystko teraz śmiga jak dawniej wielkie dzięki :smiley: pozdrawiam i temat do zamknięcia