Struktura dysku jest uszkodzona i nieczytelna

(2412adi) #1

Tak jak w temacie mam problem z dyskiem twardym nie wiem co zrobic wczesniej nie mialem takiego problemu co bym nie zrobił czy to kopiowanie przerzucanie, sciaganie(z internetu) czy zapisywanie konczy sie tym samym czyli komunikat o uszkodzonej strukturze.

Mam dysk 160GB jeden Dysk 3 partycje (C:) (E:) (D:) w chwili obecnej systemowy to (E:) i jak mowiłem nic nie moge zrobic. Sformatowałem partycje (D:) można powiedziec ze pomogło tyle co nic, o co mi chodzi mówie o tym ze format tej partycji zmienił to że z np systemowej partycji (E:) mozna przerzucic pliki do (D:) lecz juz spowrotem nie da rady bo wyskakuje komunikat Struktura dysku jest uszkodzona i nieczytelna nie wiem co zrobic bardzo prosze o pomoc szukalem na forach roznych sposobow lecz nic nie potrafie zrobic by broblem wyeliminować

prosze o pomoc! !!

(system) #2

Zrobić to: http://forum.dobreprogramy.pl/wymazanie-dysku-twardego-programem-activ-killdisk-t443881.html

Oczywiście nastąpi całkowite usunięcie wszystkich danych.

(2412adi) #3

Jesli to pomoze jestem gotowy to zrobic

(system) #4

Trzymaj się dokładnie procedury. Jeśli podczas niej nastąpi samoczynne zatrzymanie w jakimś momencie, to dysk jest uszkodzony mechanicznie lub elektronicznie. Jeśli się natomiast powiedzie, zainstaluj system od początku. Powinno być OK.

(2412adi) #5

Rozumiem bede próbował lecz jeszcze nie teraz ponieważ nie mam windowsa oprucz (xp) jak zdobede win 7 to od razu zabieram sie za to mam nadzieje ze sie naprawi

Dodane 05.01.2013 (So) 17:40

Poraj , Okazało się że dysk nie jest uszkodzony i pełny format dysku pomógł wszystko teraz śmiga jak dawniej wielkie dzięki :smiley: pozdrawiam i temat do zamknięcia