Strzelanki na xbox360

Niech ktoś mi wreszcie zdradzi sekret jak można grać i przy tym dobrze się bawić w strzelanki na xbox’ie o,O moim zdaniem joypad jest tragiczny jesli chodzi o tego typu gry na xbox’a =/np. ostatnio grałem w Bad Company i się załamałem po kilku minutach jak nie potrafiłem nikogo zabić tylko bezwładnie łapałem kulki =(

Ogólnie jestem zwolennikiem myszki w grach fpp ale ostatnio grałem na X360 w Mass Efect i było tam nawet trochę strzelania i źle mi nie szło.

Jak grałem u kumpla w CoD4 to także się załamałem. Jednak da się przyzwyczaić i pograć. Choć twierdzę, że z padem na PC’cie na turniej to raczej bym się nie wybrał.

A słyszałem o przejściówkach, że można podłaczyć klawę i myszkę pod x360, ktoś takie coś ma i jak się sprawuje?

Swoją drogą w x360 są wejścia USB, to może jak podłączę jakąś klawę i myszkę USB to będzie mi działać na x360?

niestety umnie była podobna sytuacja…jak grałem na ps 2 w call of Duty,gra bez myszki jest tragiczna,najlepiej kupić myszkę i klawiaturę…obecnie mam Nintendo Wii i gra w COD 5 jest extra :slight_smile:

poczytaj ten wątek:

http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.ph … ght=myszka

E tam głupoty gadacie, kwestia 20 minut i się przyzwyczaić idzie :smiley:

Ja bym nie potrafił myszką i na klawie grać np. w Halo na X360 :stuck_out_tongue:

Jak nie lubię FPS tak na X360 mogę strzelać ile wlezie :stuck_out_tongue:

Lepszego pada to nawet PS2 nie ma :smiley: