Studia podyplomowe informatyka jaka uczelnie polecacie?

chcialbym zrobic sobie studia podyplomowe z infromatyki. moze ktos z Was jzu ukonczyl takie studia. jakei uczelnie sa godne uwagi?? oczywiscie mowie o polskich uczelniach.

ja w tej chwili jestem na politechnice rzeszowskiej na studiach podyplomowych magisterskich :slight_smile:

narazie ci nie moge powiedziec dokładnie bo jestem po 1 semestrze dopiero :slight_smile:

zapomniałem dodać to są studia usupełniające magisterskie żeby było dokłądniej :slight_smile:

Polecam AGH w Krakowie,w przeciwieństwie do wielu uczelni tu poza papierkiem czegoś się nauczysz…

filuniu

studiap odyplomoe to studia od 2-4 semestrow. studia dla absolwentow szkol wyzszych majacych juz ukonczony jakis kierunek (pokrewny lub nie) ale dzieki za info.

studiap odyplomowe koncza sie uzyskaniem swiadectw uonczenia studiow podyplomowych. waruniem przyjecia jendka jest posiadanie dyplomu (lic. inz. lub mgr) pytma o takie studia bo na kolejne 3 czy 5 lat juch sily nie mam ale mam robote jako typowy lama informer i jakis papier przydalby sie. tylko nie wiem jaka uczlenia warto wybrac? moze ktos juz ukonczyl takiep odzieli sie info

“Filuniu”, jeżeli studiujesz na Politechnice Rzeszowskiej - nie rób błędów ortograficznych w pisanym przez Ciebie tekście.

WSInf Łódź http://info.wsinf.edu.pl/

Politechnika Wrocławska - Najlepsza z możliwych