Studia wyższe prawo we Wrocławiu (prywatne) jest?

Witam,

We wrocławiu jak wiadomo jest kierunek prawo na Uniwersytecie Wrocławskim,mam pytanie czy jest jeszcze jedna uczelnia we Wrocławiu z kierunkiem “prawo” publiczna lub prywatna?

Orientuje się ktoś?

I jeszcze jedno kiesyś widziałem uczelnie we Wrocłąwiu taką w dziury (jak ser) jednak nie moge jej teraz znaleść wie ktoś o jaką chodzi?

Tu:

post2223811.html#p2223811

twierdzisz że jest ich pełno:

Teraz pytasz czy są :? :? :?

:x :x :x

wtedy chodziło ki ogólnie ze jest wiele uczelni prywatnych. Ale tak serio to na kierunku prawo jest tylko uniwersytet wrocławski :frowning: żadnej prywatnej.Jak na takie duże miasto to trochę jest to nie na miejscu

Rozwalasz mnie chłopie, studia wyższe to nie przedszkole które powinno być w każdej dzielnicy czy osiedlu. Uważasz że powinni otworzyć we Wrocku 10 kierunków prawa bo Tobie to pasuje ??

A co mają powiedzieć ci którzy wybierają się na studia o kierunku które prowadzi jedyna uczelnia w kraju i akurat na drugim “końcu” Polski ??

no i to że będziesz płacił nie znaczy że mają odrazu coś dla ciebie wybudować. jak nie ma tutaj to szukaj gdzie indziej albo idź na uniwersytet

6 osobnych tematów dotyczących tego samego wątku :hahaha:

jakoś strasznie dużo postów odnośnie studiów ostatnio. A najgorsze, że są na takim no … nie wyszukanym poziomie :slight_smile:

a dlaczego nie na miejscu jest 1 miejsce do studiowania tego kierunku? Jakbyś się uczył to byś się dostał. a poza tym studia to czas migracji- w Polsce jest wiele miejsc gdzie możliwe będzie studiowanie prawa- wszystkie główne ośrodki uniwersyteckie mają to w ofercie…

Zauwaz że pochodzą one tylko od dwóch userów:

ProgS i =GameR=

Odnoszę nieodparte wrażenie, że to ten sam nierozgarnięty, niedoszły “student”.

Pisownia nicka, miejsce studiów, poziom postów jednoznacznie to sugerują.

:stuck_out_tongue: