Studia z administracji

witam!!mam pytanie!!do studentow!!chce sie zapisac do tej uczelni

http://www.wspia.pl/index.php?srodek

na kierunek Administracja i sa tam 3 kierunki

Administracja publiczna

Administracja gospodarcza

Administracja Unii Europejskiej

jakie jest latwiejszy?? czekam na opinie

Nie ma łatwych, trudnych studiów. Usiądź na spokojnie i poczytaj na temat kierunków. Poszperaj na ich temat na google, żeby dowiedzieć się jakie zajęcia będziesz miał itp.

Ja studiuję dziennie Europeistykę na Politechnice, a zaocznie Administracje na Uniwersytecie. I każa z tych specializacji jest trudna. Zależy co Ciebie interesuje, jaki jest model studiów u mnie jest dużo przedmitów ala’matematycznyczno-ekonomicznych jak - rachunkowość, finanse publiczne, ekonometria oraz analiza matematyczna. Do tego prawo cywilne, postepowanie administracyjne itp. Tak jak napisał Rożek dowiedz się bo nie ma studiów prostych. Przykład z życia na Euro przyjeli nas 420 osób po dwóch semestrach zostało nas 104 osoby. Bo 70% tych co odpadło szukało studiów łatwych i przyjemnych, zaś poźniej stwierdziło iż nie interesuje ich politycha,historia oraz prawo…pozdrawiam i życze owocnych poszukiwań !!

wykształcisz sie na magistra do lizania znaczków, jeśli nie masz znajomości a chciałbyś pracować zgodnie z wykształceniem to będzie Ci trudno chyba że jesteś jednostką wybitną, sam kończyłem administrację publiczna i z 30 os które znam z roku tylko troje łącznie ze mną pracuje ’ w zawodzie’