Stworzenie gry przeglądarkowej(chętni)?

Witam!

Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi pomysł , aby stworzyć własną grę przeglądarkową o tematyce sportowej .

W głowie mam tyle pomysłów jak to by miało wyglądać i istnieć , lecz niestety nie do końca mam pojęcie o tym jak to wykonać .

Myślę że znajdą się tu jacyś fani , którzy mają pojęcia na ten temat i byli by chętni po pracować nad taką grą.

Gra miała by być podobna do już istniejącej już gry tylko o innej tematyce sportowej.

Chciałbym stworzyć team 3-4 osobowy aby to szybko ogarnąć i gra mogła jak najszybciej działać.

Jeżeli są chętne osoby do współpracy to czekam na wasze zgłoszenia :

GG: 4942820

EMAIL: alex5966@wp.pl

Tam otrzymacie więcej szczegółów :slight_smile:

Czekam na chętnych i na podpowiedzi w komentarzach.

Jej… daaaawno nie było takiego tematu:) Kiedyś był ich wysyp, a teraz? Aż łezka się w oku kręci:)

Nikt Ci nie odpowie na te ogłoszenie z prostego powodu - nie napisałeś jakich ludzi potrzebujesz (grafika/kodera) i co sam wnosisz prócz pomysłów (np. znajomość technologi php). W tej sytuacji wygląda na to, że szukasz roboli, którzy przeleją na papier to co wymyślisz… - więcej konkretów (aczkolwiek wątpię by ktokolwiek dołączył do obcej osoby za darmo, takie projekty pro bono tylko wśród znajomych).

Praca , każdemu zostanie wynagrodzona :slight_smile:

Ja rozpisze cały mój pomysł i przedstawię :slight_smile:

Poszukuje osobę , która zajęła by się kodowaniem stronki bo z tym najciężej .

Grafik na razie nie potrzebny ponieważ znam kilku dobrych i ja też troszkę potrafię …

Gorzej znacznie z kodowaniem.

Dodane 29.12.2012 (So) 14:15

Są jacyś chętni do współpracy ? :slight_smile:

Jakie są warunki tej umowy?

Skoro płacisz to masz sponsorów?