Stworzenie pracy graficznej na konkurs

Hej mam taki problem mam stworzyć pracę na komputerze która będzie wyświetlana na projektorze tytuł konkursu to stop przemocy -stop uzależnieniom.Problem w tym ze ma się znaleźć na tej pracy raczej będzie to w formie plakatu a hasło brzmi wymyślone tak : nie uzależniaj się-bądź wolny jak ptak.Na [plakacie ma się znaleźć klatka kwadratowa zrobiona z papierosa liścia marihuany i strzykawki jak i alkoholu a w środku człowiek uzależniony od tego również mają się wyżej jakieś ptaki nawiązujące do hasła znaleźć no i hasło znaleźć i tyle .Powiedz cie mi jak to wykonać najszybszym sposobem i w jakim programie aby to miało ręce i nogi .Licze na szybką pomoc!!!Dodam że jak macie inny pomysł związany z tym hasłem to też proszę o propozycje czyli przedstawienie go i jak wykonać!!1

xxxkornelxxx Rozumiesz coś z tego ,jeszcze raz,ale tak na spokojnie.

Czuje tu ciemną stronę mocy, bo ciemna strona mocy łatwiejsza jest.

“Masz” “coś” “zrobić” na “konkurs” z tego co piszesz wynika że chcesz aby ktoś załatwił za Ciebie całą robotę.

Jeśli nie znasz się na oprogramowaniu graficznym to lepiej zapomnij, a jeśli poznałeś już jakieś oprogramowanie to

napisz w prost że to musi być konkretne oprogramowanie. Do tego nie napisałeś jaki format ma być plikiem końcowym

i w jakiej wielkości (A5 , A4, A3, A2 lub A0) a co za tym idzie jakie pliki będą akceptowane przez jury do wyświetlania.

Masz zarys to weź się w garść i naszkicuj sobie kilka plakatów - to ułatwia sprawę wizualizacji - będziesz wiedział już na wstępie

jak powinna wyglądać praca końcowa. Potem poszukaj takiego darmowego oprogramowania w którym to będziesz mógł wykonać.

Nikt za Ciebie nic nie zrobi bo to oznaczało by w najgorszym przypadku “plagiat”, chyba nie chcesz potem udowadniać

do kogo należą “prawa autorskie”.