Stworzenie strony i forum na jednym koncie czy to możliwe?

Robię stronę na hostingu www www.cba.pl i wiem tylko że stronę mam np na nazwastrony.cba.pl i np chcę dodać do tej strony forum też na hostingu cba.pl muszę tworzyć nowe konto o nowym emailu np forum.cba.pl czy da się zrobić coś takiego że stronę się ma nazwastrony.cba.pl a forum www.nazwastrony.cba.pl/forum chodzi mi o to żeby specjalnie dla forum nie robić konta na cba.pl jak ktoś wie jak to zrobić prosiłbym o napisanie w tym temacie

Nie wiem czy na pewno w cba jest taka możliwość ale powinna być. Poszukaj opcji utworzenia subdomeny, to będziesz miał wtedy dodatkowy adres ‘subdomena.twojastrona.cba.pl’ a same pliki w tym przypadku forum wrzuć do folderu o takiej nazwie jak nazwa utworzonej subdomeny i wszystko powinno hulać i być w ramach jednego konta.

Jak wiadomo adres strony: www.nazwastrony.cba.pl uruchamia domyślnie plik index.htm, index.html czy index.php. Jeżeli utworzymy katalog o nazwie forum, a w nim będzie się znajdował plik o nazwie index.htm czy index.php, to wywołanie: www.nazwastrony.cba.pl/forum uruchomi plik index.htm czy index.php znajdujący się w tym katalogu.

dziękuje spróbuję tak zrobić jak nie będzie coś nie tak to w tym temacie tu napiszę