Stworzenie szablonu - pytanie

Słuchajcie chciałbym się dowiedzieć jak wstawić szablon zrobiony w photoshopie do kodu źródłowego html?? Czy jest to trudne czy raczej nie i polega tylko na wklejaniu…

Znacie jakis dobry pomysł na strone www?? Bo myle myśle i nie mogę wymyślić:P

viewtopic.php?f=20&t=73609&p=521532&hilit=layout+photoshop+tutorial#p521532

mam jeszcze takie głupie pytanie…Ale czy do stworzenia swojego szablonu moge używać np obrazki zamieszczone już w necie?? Np w grafice z googli albo z innych stron?? Czy takie działanie jest zabronione i dla własnego użytku potrzeba samemu takie rzeczy stworzyć??

Zależy od licencji tych obrazków w necie, są strony z darmową grafiką, zdjęciami.

a czy mogłbyś mi podaćadresy tych stron?? i mam jeszce jedno pytanie…Ten szablon który stworze to mogę wkleić do całego kody strony mojej obojętnie w którym miejscu?? czy są jakieśwarunki żeby w daneym miejscu go umieścić

Polecam strone http://www.sxc.hu (trzeba się za darmo zarejestrować)

dzięki bardzo wielkie:) a co z tym pytaniem w którym miejscu wstawić kod??

PS.Na tej stronce trzeba podać wszystkie prawdziwe dane?? i skąd mam wziąść zip cod??

i nie chciałbym za bardzo podawać nr tel więc jak/?

zip code to kod poczto. Dane możesz napisać zmyślone, aby tylko to było wiarygodne.

dobra już zarejestrowałem sie na prawdziwe dane…Czyli grafiki z tej strony mogę wykorzystywać na swoją stronę?? Gdyż chce tam zamieszczać programy partnerskie typu google adsense…Czy jest to zgodne z prawem że będę używał tych grafik na swej stronie?

Właśnie po to ona istnieje : )