Styl letni :)

Mam pytanie do administracjii. Czy na vortalu mogł by wrócić styl letni ?? :slight_smile:

Letni ?? Radziłbym napisać na PW do admina albo moderatora.

Styl letni w zimie? :expressionless:

My tu czekamy na jakiś wspaniały, niebieski, zimowy styl, a ty tu z takim pomysłem wyskakujesz. :wink:

To nie zima tylko jesień

Robinho5 widać, że bardzo tęsknisz za latem :PPP

Poprostu bardzo mi się podobał i dlatego tak zasugerowałem. Trzeba jakiejś odmiany :stuck_out_tongue:

Ale na liście mógłby zostać letni. Zimowy z ubiegłego roku też mógłby zostać na liście.

HarryPotter :wink:

Pomysł co najmniej niepowarzny i do tego temat znajduje się nie w tym dziale co trzeba :?

Przenoszę

No nie wypada moderatorowi… :x

Nic tylko czekać, aż graficy stworzą zimowy styl na vortal :wink:

Moderator też człowiek, zdarza mu się czasem “walnąć byka”

Chcesz bym przeleciał wszystkie twoje posty, i sprawdził pisownię ??

Jak człowiek czyta takie bzdurne prośby, błąd jest nieunikniony przy szybkiej reakcji na tak bzdurny pomysł

A czemu akurat sądzisz. że jest to bzdurna prośba, gdyby był styl letni i styl zimowy tak jak kolega harrypotter napisał nikt by nie ucierpiał. I uważam, że nie na miejscu jest ocenianie mojej prośby jako bzdurnej.

A kto wyskoczył z prośbą, ty czy HarryPotter??

Jest na miejscu, czytaj posta kolegi rss , który wiele powinien ci wyjaśnić

Takie udziwnienia są odbierane w sposób negatywny, stąd moja reakcja

przyznaj się kuz. Miałeś dwójkę z polaka :wink:

Chłopie nie masz nic mądrego do napisania, to milcz

Pewnie pomyslałeś że nabijesz sobie posta, ale niestety trzeba błysnąc inteligencją której jak widze nie posiadasz, wiec na siłę nie próbuj pisac postów, bo są naprawde denne

(może nie znam sie na żartach)

Ech… ludzie, co się czepiacie? A wy nigdy się nie mylicie, bogami jesteście? Człowiek jest człowiekiem, błędy się zdarzają… a największymi pomyłkami są ludzie śmiejący się z cudzych pomyłek :?

No i temat zszedł ze stylu letniego na “aaaahahaaaa, kuz5 zrobił błenda*” :?

*-błąd zamierzony

Wracając do oryginalnego tematu… pytanie do administracji, czy są plany na styl zimowy (a jeśli tak, to czy to będzie jakiś z zeszłych lat czy coś nowego)?

Plany są, pewnie coś takiego przygotujemy jednak raczej nie “na dniach” :wink:

tylko po nocach :lol:

A jakie to ma znaczenie, czemu nie usunięto np. zielonego czy niebieskiego a akurat letni. Według mnie każdy powinien wybrać to co mu się podoba.

Bo tamte są uniwersalne, a letni jest na lato.