Styl WordsPress nie aktywuje się

Cześć

Mam do Was takie pytanie. Prowadzę sobie ten blogi zainstalowałem sobie nowy styl w PA, ale niestety jak go aktywuję to dalej mam stary styl a nie nowy. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Bardzo proszę o pomoc.

A styl jest kompatybilny z wersją Wordpressa?

Tak, jest kompatybilny. Dla pewności zainstalowałem inny styl i nadal występuje ten sam problem.

Napisz jak nazywa się styl jeśli to jeden z ogólnodostępnych lub podrzuć na PM pliczki templatki zobaczę co da się zdziałać inaczej nie postawię diagnozy :wink:

To jest ten styl:

http://www.freshthemes.com/demo/channelpro/

Bez zobaczenia plików i ustawień WP ciężko co kolwiek powiedzieć. Próbowałeś wyłączyć wszystkie dodatki i wtedy aktywować templatke? A tak w ogóle to templatkę masz od autora czy z neta? Te neta zazwyczaj powodują takie problemy a dodatkowo można się nabawić innych problemów

Witam serdecznie. Chciałbym ponownie poruszyć mój problem. Otóż żadne templatki nie chcą się aktywować na moim WP. Nawet te oficjalne od wordpress’a. Czy ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać mój problem? Proszę bardzo bo koniecznie potrzebuję zmienić mój styl a nie mogę…:confused: Adres do bloga.

Przyczyn może być wiele, uprawnienia chmod, ustawienia w wp-config, niepożądany efekt działania jakiegoś pluginu itd.

Z zewnątrz trudno stwierdzić.

Najprostszym obejściem (jednak nie rozwiązaniem) problemu może być ręczna podmiana nazw katalogów templatek.

poradziles juz sobie z problemem? widze ze masz tam jakis styl o nazwie ‘pyrmont’. skad on sie wzial, sam go zainstalowales czy ktos za Ciebie?

po probie aktywacji stylu co widzisz w kokpicie? nowy jako aktywowany czy pozostaje poprzedni jako aktywny?

Styl pobrałem z sieci z bazy darmowych stylów od WP.

W kokpicie widzę, że nowy jest aktywny ale działa cały czas stary.

No ja widzę, że chyba jednak działa ok …bo teraz stronka leci na innym motywie: ifeature :wink:

tez juz widze ze jest zmieniony :slight_smile: czyzbys mial jakis plugin cache’ujacy? jesli nie, moze na serwerze firma hostingowa to kejczuje jakims proxy

Udało się naprawić problem. Przyczyną tego błędu u mnie była po prostu zbytnio zawalona przeglądarka, której nie czyściłem już ho ho ho i po prostu tak jakby w pamięci miała stary styl a nie mogła jakoś dziwnie dograć nowego. Pomógł program Odkurzacz i po kłopocie :slight_smile: