Styl żałobny na forum phpbb3 styl prosilver

Witam. W związku z narodową tragedią pragnę wprowadzić styl żałobny na forum. Możecie podać jakiś gotowy szablon taki jak jest na forum dobrychprogramów? Gdyż na identycznym silniku forum jak i stylu jadę. Jeśli ktoś może gotowy pliczek z kolorami wstawić to będę wdzięczny.

Witam

Łatwy sposób na zmianę na odcienie szarości.

Skopiuj folder ze stylem na dysk i zmień nazwę, odznacz “tylko do odczytu”.

Pobierz program IrfanView, następnie File–> Btch conversion/rename, wybierz pliki które chcesz zmienić, zaznacz je i kliknij add. Pamiętaj by ustawić rodzaj pliku wyjściowego (np. *.jpg).

Teraz kliknij Advanced, ze środkowej kolumny wybierz convert to grayscale, kliknij ok i StartBatch.

W folderze wyjściowym znajdziesz obrazy w odcieniach szarości.

Teraz tylko wgrać na serwer.

Jeżeli będziesz miał z tym problemy, dołącz skórkę jako załącznik, a ja ci przerobię.

pozdrawiam

Ale nie zmieni to obszarów, gdzie kolor szary jest tworzony przez CSS.

Może administracja by udostępniła tą modyfikację proSilvera?

nic ciekawego mi nie chodzi o obrazki (dzięki za propozycje) tylko o kolorki tak jak napisał Kpc21 tworzone przez przez pliczki css.

Szkoda, że nikt nie udzielił się z administracji…

Jedna rzecz mnie zastanawia, bo na głównej przez chwilę ładują się normalne kolorki dopiero po sekundzie zmienia się cała strona na szaro.

Zdaje się że to jakieś skrypt doklejony na początku i właśnie o coś takiego najbardziej mi chodzi, bo praktycznie jest to bez roboty :wink:

Tak na szybko znalezione, może będzie pomocne (nie znam się na tym)

skrypt-zalobny-istnieje-t218949.html

http://forum.php.pl/lofiversion/index.php/t41062.html

Oglądałem te tematy ale niestety nie mogę jakoś wprowadzić sztuczek tam zawartych. Znalazłem jednak szary styl do forum http://demo.phpbb3styles.net/prosilver+Special+Edition zainstalowałem i efekty są zadowalające. Większość modyfikacji co prawda nie działa ze względu na nowy styl ale dodanie ich to kwestia minut gdyż nie trzeba wszystkiego edytować tylko skórkę :slight_smile:

Ps. Styl ten nie posiada polskich obrazków ikon typu "odpowiedź: itp jednak pasują z poprzednich spolszczonych wersji. Styl wraz z obrazkami w PL zobaczycie na http://www.plonsk.idl.pl W problemów ze znalezieniem możecie napisać tu w temacie lub na PW to podeślę wam te pliki językowe.