Styl!

A moim zdaniem jakby admin wżucił inny styl dostępne tutaj DEMO STYLÓW to napewno forum było by uatrakcyjnione! Mi osobiście podoba się pierwszy AciD !!

Jestem przeciw. Tak jak teraz jest to mi wystarcza. Przejrzystość na I miejscu.

Ale mi się podoba!! I jak niewieżysz że z innym stylem forum jest przejżyste to kliknij TUTAJ A zobaczysz że ten styl też ładnie się prezentuje!! :stuck_out_tongue:

no i po co to :roll:

forum to nie gazeta… okładka nie ma większego znaczenia (no dla niektórych ma najważniejsze) :!: musi tylko być przejrzysta i widoczna… przede wszystkim liczy się zawartość :PPP :stuck_out_tongue:

Witam,

prezentuje się może i ładnie, ale 10 godzin dziennie to bym przy nim nie wytrzymał. :wink:

Są gusta i guściki… kazdemu podoba się co innego :wink:

Ja preferuję na forach barwy blue or silver… a właściwie inne też mogą być - zależy od kompozycji i doboru odcieni…

Powyższy styl jakoś nie bardzo mi leży… :?

lepiej jest, jak jest.

A mi się podoba!! Ale jeśli się adminom nie spodoba to przeciez mogą sobie wybrac iny styl!! :stuck_out_tongue:

post 2: droga administracjo pomyślcie nad zmianą stylu!! ten jest standardowy i napewno wielu userom się nie podoma(mnie) więc prosze administrację nad zmianą stylu na tym forum!! Zapewniam że będzie bardziej orginalny!!:stuck_out_tongue:

Mnie się podoba AdInfinitum :lol:. Żartuje.

Osobiście moim zdaniem można by było wrzucić jakiś nowy styl, ale z doświadczenia wiem, że zainstalowanie stylu się nie uda. Z powodu nie chęci Admina.

Kuba , nowi14 To nie taka prosta sprawa, To forum chce być oryginalne. Było już o tym na forum.

Po 2 trzebaby było przeinstalować niektóre mody etc.

Po zatym mi się to podoba …

Nie musisz tyle razy powtarzać - wszyscy już pamiętamy że tamten styl Tobie się podoba

Jak na razie jest Was dwóch…

eeeeeeeeeeeeeeeee. tam wymyślacie… może i fajne są te style, ale czy nie podoba się wam tak jak jest??

Wciąż tylko czegoś chcecie, to jakieś punkciki, nowe style, itd. Zróbcie se forum i będziecie zmieniać, a tą robote na dobreprogramy.pl zostawcie adminom. Jak twoją propozycję nowi14 uznają za dobrą (mało prawdopodobne) to może się doczekasz :wink:, a narazie

Jak Ci się nie podoba to :x

Dyskusja nt. wyglądu forum

No ten to akurat jest nienajlepszy. :slight_smile:

novi14 = nabijacz ?

Dalsza gadka na ten temat wydaje mi się nie mieć najmniejszego sensu!

Obecny layout jest ok i nie wydaje mi się aby admin zaprzątał sobię głowę widzimisię jednego usera :?

Nowi nie pisz tyle tazy że ci sie podoba bo o tym juz dobrze wszyscy wiemy :roll:

Jestem zdecydownie przeciw. Forum jest przejrzystę, styl jest bardzo fajny, i mam nadzieje że nie szybko zostanie znieniony :smiley:

Przeczytajcie tamtą dyskusję, do której linka podałem wcześniej.

Wyszło na to, że możliwe, że będzie nowy styl, lecz jak już, to oczywiście autorski.

nowi14 : :shock: :x

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … light=styl

nowi14 - :x

Była już kłótnia na ten temat - nie zaśmiecajmy forum .

Zamykam, ale nie z tego powodu,

tylko ze względu na poziom dyskusji