Styl!

(m@teo) #1

A moim zdaniem jakby admin wżucił inny styl dostępne tutaj DEMO STYLÓW to napewno forum było by uatrakcyjnione! Mi osobiście podoba się pierwszy AciD !!

(Chees) #2

Jestem przeciw. Tak jak teraz jest to mi wystarcza. Przejrzystość na I miejscu.

(m@teo) #3

Ale mi się podoba!! I jak niewieżysz że z innym stylem forum jest przejżyste to kliknij TUTAJ A zobaczysz że ten styl też ładnie się prezentuje!! :stuck_out_tongue:

(Duch) #4

no i po co to :roll:

forum to nie gazeta... okładka nie ma większego znaczenia (no dla niektórych ma najważniejsze) :!: musi tylko być przejrzysta i widoczna... przede wszystkim liczy się zawartość :PPP :stuck_out_tongue:

(Maniooo666) #5

Witam,

prezentuje się może i ładnie, ale 10 godzin dziennie to bym przy nim nie wytrzymał. :wink:

(adpawl) #6

Są gusta i guściki... kazdemu podoba się co innego :wink:

Ja preferuję na forach barwy blue or silver... a właściwie inne też mogą być - zależy od kompozycji i doboru odcieni...

Powyższy styl jakoś nie bardzo mi leży.. :?

lepiej jest, jak jest.

(m@teo) #7

A mi się podoba!! Ale jeśli się adminom nie spodoba to przeciez mogą sobie wybrac iny styl!! :stuck_out_tongue:

post 2: droga administracjo pomyślcie nad zmianą stylu!! ten jest standardowy i napewno wielu userom się nie podoma(mnie) więc prosze administrację nad zmianą stylu na tym forum!! Zapewniam że będzie bardziej orginalny!!:stuck_out_tongue:

(Jr14) #8

Mnie się podoba AdInfinitum :lol:. Żartuje.

Osobiście moim zdaniem można by było wrzucić jakiś nowy styl, ale z doświadczenia wiem, że zainstalowanie stylu się nie uda. Z powodu nie chęci Admina.

(Dragonlnx) #9

Kuba , nowi14 To nie taka prosta sprawa, To forum chce być oryginalne. Było już o tym na forum.

Po 2 trzebaby było przeinstalować niektóre mody etc.

Po zatym mi się to podoba ...

(system) #10

Nie musisz tyle razy powtarzać - wszyscy już pamiętamy że tamten styl Tobie się podoba

Jak na razie jest Was dwóch...

(Bandita1991) #11

eeeeeeeeeeeeeeeee. tam wymyślacie... może i fajne są te style, ale czy nie podoba się wam tak jak jest??

Wciąż tylko czegoś chcecie, to jakieś punkciki, nowe style, itd. Zróbcie se forum i będziecie zmieniać, a tą robote na dobreprogramy.pl zostawcie adminom. Jak twoją propozycję nowi14 uznają za dobrą (mało prawdopodobne) to może się doczekasz :wink:, a narazie ...

Jak Ci się nie podoba to :x

(boczi) #12

Dyskusja nt. wyglądu forum

(szop pracz) #13

No ten to akurat jest nienajlepszy. :slight_smile:

(adpawl) #14

novi14 = nabijacz ?

Dalsza gadka na ten temat wydaje mi się nie mieć najmniejszego sensu!

Obecny layout jest ok i nie wydaje mi się aby admin zaprzątał sobię głowę widzimisię jednego usera :?

(Minio Dp) #15

Nowi nie pisz tyle tazy że ci sie podoba bo o tym juz dobrze wszyscy wiemy :roll:

Jestem zdecydownie przeciw. Forum jest przejrzystę, styl jest bardzo fajny, i mam nadzieje że nie szybko zostanie znieniony :smiley:

(boczi) #16

Przeczytajcie tamtą dyskusję, do której linka podałem wcześniej.

Wyszło na to, że możliwe, że będzie nowy styl, lecz jak już, to oczywiście autorski.

nowi14 : :shock: :x

(Dragonlnx) #17

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi ... light=styl

nowi14 - :x

Była już kłótnia na ten temat - nie zaśmiecajmy forum .

(Asterisk) #18

Zamykam, ale nie z tego powodu,

tylko ze względu na poziom dyskusji