Styl

ja bym proponawał aby admin zmienił styl forum na jakis ładniejszy dla oka

Dopasowanie wyglądu forum do reszty wortalu wg mnie jest całkiem niezłym pomysłem.

Był już kiedyś temat o tym… Ale popadł w zapomnienie… Ale… W sumie… Może to i dobry moment na jego odswieżenie :mrgreen:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=2383

Tylko nic na siłę… Lisek upora się z pracą jaką ma teraz i w wolnym momencie by coś ewentualnie zmienił/dodał.

ja bym zminił wygłąd chociaż jak widać w ankiecie to nie tylko ja

Chłopaki… (i dziewczyny :wink: )… Myślę, że już wszystko załatwione… Mam, nazwę to dumnie, deklarację , że jak będzie wolny czas… Ten pomysł zostanie gruntownie przemyślany przez Adminów i jest duża szansa, że się doczekamy wyboru styli… Tylko proszę o jedno… O cierpliwość… :!:

Gratulacje, Pawek pięknym slangiem lecisz…

…ale to nie zbiór poezji jakichś tylko forum

Na brak czasu kol. Liska istnieje takrze rozwiązanie! Załatwienie dodatkowego Admina.

Kolego Kosa pozwól że decyzje o przyjęciu dodatkowego admina podejmą sami zainteresowani czyli admini. Chyba to są ich uprawnienia i kompetencje.

Kol. Kos@ - naprawdę czytam Cię z prawdziwą cierpliwością i z taką też dalej cierpliwością chcę Ci odpowiedzieć. :-x

Jak sobie przewiniesz stronę do samego dołu, to zobaczysz baner pewnej firmy informatycznej, notabene sponsora tego wortalu. I to, że tu piszemy - to “sprawka” adminów, którzy jednocześnie są kołem napędowym tej firmy. Wierz mi - Oni naprawdę mają tam co robić !

Wierz mi - nasi admini nie są zwykłymi kolesiami spod bloku.

Twoją zgryźliwość wobec Pawka wolę przemilczeć, bo reakcja mogłaby byc niewybredna. :evil:

Chciałoby się rzec: “Przepraszam, że brzydziej nie potrafię”… [brak odpowiedniej emotikony]

Zmiana wyglądu forum to całkiem dobry pomysł :slight_smile: :slight_smile:

Nie no… tego jeszcze nie widziałem… :shock:

Kolesiowi sięnie podoba, że ktoś - w tym wypadku - Pawek - pisze bardzo przejrzyście i zrozumiale :!: :expressionless: :o

Może zazdroscisz gościowi, że dorbze zna polszczyznę i umie się nią posługiwać?

Trzymajcie mnie… :frowning:


Najlepiej wszystkim dać Admina, a szczególnie Tobie :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A może Bana :smiley:

PS.

Ankieta już zbędna - usunięto

tak więc bo już się pogubiłem. wygląd będzie zmieniany czy też nie. A tak na marginesie to zawsze ktoś się znajdzie co musi niepotrzebnie “dociąć”.

Tak

Coś bardzo się wydłuża te TAK.

Przecież i tak w profilu będzie można zmienić wygląd forum pod własne upodobanie.

Proszę o powtórne rozpatrzenie tej prośby.

Ile będzie styli do wyboru ?? :roll:

Ale najważniejsze - KIEDY … :wink:

To pytanie trzeba zadać panu Liskowi :expressionless:

Chyba nigdy nie doczekamy się jego odpowiedzi.

Odpowiedź masz tutaj:

http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=12247&postdays=0&postorder=asc&start=30

Więc zamiast smęcić zakasuj rękawy, ściągnij z netu jakiś kurs php, stwórz od podstaw nowy styl dla forum. Czekamy z niecierpliwością na efekty :smiley: :smiley: :smiley:

Wiesz jakie zyskasz uznanie wśród forumowiczów :!: :!: :!:

No, trzymajcie mnie ludzie. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

Kosa :arrow: Gdzie jest napisane, że tak nie mozna pisać??

Przecież każdy może pisać jak mu się podoba, jedynie bezbłędnie.

Lepiej czasami spojrzyj na swoje pismo, a nie najpierw na czyjeś.

Popatrzyłeś na pismo bardzo dobrego pisarza postów, a sam za wybitnie nie piszesz.

Rafi :arrow: Próbuj, próbuj. Może coś zyskasz… :lol: