Style css jak zacząć?

witam mam stronke www ale panuje na niej straszny syf w różnych przegladarkach różnie wyglada chciałabym wprowadzić style css ale nie mam pojęcia jak to zrobić i szczerze przeczytałam wiele kursów na ten temat ale nie nauczyłam się prawie niczego =( może jakieś podpowiedzi z waszej strony albo może znajdzie się osoba której prześle plik html i zrobi mi pożadek bym wiedziała jak ma to wygładać. W sumie nie wiem dlaczego taki tam bałagan bo schemat stronki ściągnełam gotowy tylko powklejałam pare zdjęć i napisów i … porażka totalna proszę o pomoc :frowning:

Na tam CSS się uczyłem na kurshtml.boo.pl :wink: Jakoś skumałem. Trzeba trochę wprawy, na początku zawsze jest syf. Ja używam gotowych szablonów i modyfikuję je bardziej pode mnie. Mam nadzieję, że stronka jest na DIV’ach. Ja się z nimi sporo bawiłem i nic nie wychodziło.

kurshtml.boo.pl

webmade.org

Ja się nauczyłem podstaw z kursu komputer świata - biblioteka webmastera czy jakoś tak :wink:

polecam rozejrzeć się za książkami w wydawnictwie np. Helion (http://www.helion.pl)

jest to niewielki wydatek, lecz opłacalny