Style vortalu dobreprogramy - komentarze

Na vortalu mamy nowy styl - letni co o nim myślicie.

Uważam że jest naprawdę ładny - ekstra wygląda piłka za atomem :smiley:

A co wy myslicie :?: :smiley:

hehe, niezły :smiley: tylko billboard zasłania samolot… :frowning:

nom :frowning:

to go zablokujcie,

nowa Operka swietnie sobie radzi z flashami :stuck_out_tongue:

Ten samolocik jest po prostu dla wybranych :stuck_out_tongue_winking_eye:

bardzo podoba mi się nowy styl na vortalu :wink:

A skreślony piracik został :stuck_out_tongue: . A tak ogólnie to bardzo ładny wygląd!! =D> =D>

no ujdzie w tłoku a tak na serio to może być zawsze jakies urozmaicenie

Bardzo miły dla oczu.Fajny. :brawo:

Najprostszym sposobem na zobaczenie samolotu to odpalenie sajtu z adresu http://polskie.dobreprogramy.pl :slight_smile:

Widzę, że jest tendencja do oceniania nowych styli naszego vortalu, z każdą zmianą image’u strony - powstają nowe tematy i dyskusje, w których to forumowicze dzielą się swoimi przemyśleniami na ten temat.

Aby to uporządkować i nie robić zbytniego bałaganu na forum, proponuję zamiast zakładania za każdym razem nowego tematu - w tym wątku toczyć wszelkie rozmowy na temat nowych stylów vortalu.

P.S. Zmieniłem temat na bardziej odpowiedni :wink:

super wygląd, miło sie przegląda taka strone naprawde mi sie bardzo podoba :slight_smile:

Skórka super - brawa dla grafików :slight_smile:

Aż mnie olśniło jak zobaczyłem taką kolorystykę :smiley:

Może by tak jeszcze taki styl zrobić na forum ?? :mrgreen:

Powiem jedno: na to właśnie czekałem od dawna.

Świetne wykonanie, bardzo dobrze dobrane kolory i ten samolocik z piratem (widzę że administracja nadal dzielnie trzyma przy swoim).

Gratuluję :slight_smile:

dobry pomysł, bo te takie przygnębiające, myśle o jakims janym kolorze np. żółty, pomarańczowe.

Wychodzi na to, że mam spaczony gust. Jakoś takie kolory mi się nie podobają. Zdecydowanie wolęskórkę stalową.

Ale fajnei że jest coś nowego. Czym więcej skórek, tym więcej osób coś dla siebie znajdzie.

Brawo dla grafików którym w taką pogodę chciało siesiedzieć przed kompem i to zrobić.

Ekstra ten samolot cały wygląda :smiley: pirat rulezz :smiley:

Chyba dla grafika.

Ten nowy styl DobreProgramy czyli, ten letni jest bardzo ładny, jeszcze nie ma konca roku a już czuje się jak bym był na plaży, to dzieki nowemu stylowi na Vortalu!! :lol: