Style vortalu dobreprogramy - komentarze

:

  1. Ja wolę styl visty na naszym vortaly.

  2. A co wy myslicie aby zrobić konta w vortalu dobreprogramy.pl można by było ustawić skin jaki się chce.

3.I kanał rss wstawić a co do konfiguracji to będzie kolejna obcja w koncie;)

Ja też.

Przecież każdy może mieć swój skin. :-s

rss.gif

rss.gif

Tak ale ja muszę za każdym razem zmieniać skin, bo mam dynamiczne ip.

hehe niema to jak :x

Wiesz… wybór skina jest zapisywany w ciasteczku (cookie) .

Niewiem jakie tam są dane, ale raczej tylko z wyborem skinu i nie ma tu znaczenia adres AjPi .

Tak.

Prace nad nową wersją Vortalu trwają, o czym mówiono wiele razy - to tyle, jeśli chodzi o wprowadzanie zmian.

Ale oczywiście nie zabraniam publikować propozycji - po prostu informuję, iż nawet, gdyby był to b. dobry pomysł, warty wykorzystania - raczej nie będzie zaimplementowany w b. krótkim czasie.

Dlaczego zmienił się domyślny skin vortalu? :stuck_out_tongue:

Lato kończy się 23 września…

Przydałaby się nowa wersja kolorystyczna, bo obecne - owszem, są bardzo fajne - ale trochę się już opatrzyły :wink:

Co o tym wszystkim myślicie?

Przydałaby się wersja jesienna, z kasztanami i żółtymi liśćmi :slight_smile:

rss popieram

dobre programy pany

Jak mogę się dopisać, to dla mnie styl “vista” jest super. 8)

Jeee, skin świąteczny. :smiley: Świetny jest!

Bardzo ładny.

Żadnych zbędnych bajerów, przez co jest czytelniejszy i nie trzeba się zbytnio przyzwyczajać. :slight_smile:

Gratulacje.

ano b. fajny, tylko linki czasem mam wrażenie że mało widoczne, zwłaszcza dla zmęczonych oczu

I mnie również się podoba nowy skin :smiley: :mrgreen:

Fajny ten świąteczny, tylko zbyt intensywny kolor tła.

Okropny ten zimowy styl.

Szalenie daje po oczach :expressionless:

Mnie się tam podoba :stuck_out_tongue:

na pierwszy rzut oka wyglada ladniutko ale tak jak napisal Wasacz strasznie daje po oczach gdy czyta sie newsy

Fajnie wyglądaje style: stalowy, zielony, niebieski i vista. Pozostałe mogą być, ale nie wyglądają już tak ciekawie. :wink:

Dlaczego już nie ma zimowego? Kiedy nie było zimy, był zimowy styl. Teraz zima w końcu do nas przyszła, a zimowego stylu nie ma.

jakich nas ? u mnie np. śniegu nie ma.

Więc nie mów o sobie w innej jak pierwsza osobie. :stuck_out_tongue: