Style windows pomocy

(el polaco) #1

Chcę dograć style do mojego windowsa. Nie chcę instalować żadnego programu. Słyszałem, że trzeba zmodyfikować jakiś plik. CZy mógłby mi ktoś to zrobić przez pulpit zdalny ?? Proszę o pomoc.

(:: Radziu ::) #2

Bez programu to raczej nie możliwe :?

(el polaco) #3

a ja jestem pewien że to jest możliwe. Tylko trzeba zmodyfikować jakiś plik windows odpowiedzialny za style :smiley: Proszę o pomoc..... Tzn. CZy mógłby mi ktoś to zrobić przez pulpit zdalny??

(Brunus) #4

Moim zdaniem zdalnie nie da się tego zrobić...MUSISZ zainstalować UXTheme Multi-Patcher v4.0(być może znajdziesz go na stronach "Komputer Świata")A pod tym linkiem znajdziesz masę tematów na XP.... http://www.belchfire.net/page-not-found

(goomish) #5

Dokładnie tak. Należy zmodyfikować plik uxtheme.dll. na przykład tym patcherem

Ale po co? Sam sobie doskonale dasz radę :slight_smile:

(Naja) #6

Tu masz odpowiedż.

http://www.centrumxp.pl/Home/304,1,Jak_zainstalować_skiny.aspx

(Edlib) #7

trzeba zmodyfikować bibliotekę Uxtheme.dll z system32, tylko, że

oczywiście musi to zrobić program - dawniej nazywał się uxtheme patcher, teraz uxtheme multipatcher; można go użyć z dyskietki

czy z cd, nie trzeba instalować; nie wiem, czy można go użyć z pulpitu zdalnego, jesli nawet to musi to zrobić ktoś z twojej sieci lokalnej,

musisz więc zwrócić się do kolegów z twojego lanu, a nie z internetu

(el polaco) #8

ok już sobie poradziłem bo myślałem, że to wszytko trzeba samemu robić. A tu taki przyjemny programik, który ułatwił mi pracę :smiley: Dzięki wielkie za pomoc

Złączono Posta : 12.01.2007 (Pią) 15:21

jeszcze bym poprosił linki do jakiś fajnych stylów szczególnie windows Vista jak macie :smiley:

(Joan Sunshine) #9

rixx > no dałoby się zapewne, tylko nie ma takiej potrzeby po prostu, poradzi sobie sam :wink:

(goomish) #10

No wiesz... jak to mówią De Gustibus Cośtam Cośtam :slight_smile: ale wg. mnie najładniejszy styl udający Windows Vista to Vista Visual Styles Pack pochodzący z Vista Transformation Pack.

Jeszcze lepszy efekt można uzyskać instalując cały VTP6 ale... mimo iż w 98% przypadków nie dzieje się nic złego, to jednak jest to jakaś tam ingerencja w pliki systemowe i, choć nikła, szansa że coś pójdzie nie tak zawsze jest :slight_smile: