Style windows pomocy

Chcę dograć style do mojego windowsa. Nie chcę instalować żadnego programu. Słyszałem, że trzeba zmodyfikować jakiś plik. CZy mógłby mi ktoś to zrobić przez pulpit zdalny ?? Proszę o pomoc.

Bez programu to raczej nie możliwe :?

a ja jestem pewien że to jest możliwe. Tylko trzeba zmodyfikować jakiś plik windows odpowiedzialny za style :smiley: Proszę o pomoc… Tzn. CZy mógłby mi ktoś to zrobić przez pulpit zdalny??

Moim zdaniem zdalnie nie da się tego zrobić…MUSISZ zainstalować UXTheme Multi-Patcher v4.0(być może znajdziesz go na stronach “Komputer Świata”)A pod tym linkiem znajdziesz masę tematów na XP… http://www.belchfire.net/page-not-found

Dokładnie tak. Należy zmodyfikować plik uxtheme.dll. na przykład tym patcherem

Ale po co? Sam sobie doskonale dasz radę :slight_smile:

Tu masz odpowiedż.

http://www.centrumxp.pl/Home/304,1,Jak_zainstalować_skiny.aspx

trzeba zmodyfikować bibliotekę Uxtheme.dll z system32, tylko, że

oczywiście musi to zrobić program - dawniej nazywał się uxtheme patcher, teraz uxtheme multipatcher; można go użyć z dyskietki

czy z cd, nie trzeba instalować; nie wiem, czy można go użyć z pulpitu zdalnego, jesli nawet to musi to zrobić ktoś z twojej sieci lokalnej,

musisz więc zwrócić się do kolegów z twojego lanu, a nie z internetu

ok już sobie poradziłem bo myślałem, że to wszytko trzeba samemu robić. A tu taki przyjemny programik, który ułatwił mi pracę :smiley: Dzięki wielkie za pomoc

Złączono Posta : 12.01.2007 (Pią) 15:21

jeszcze bym poprosił linki do jakiś fajnych stylów szczególnie windows Vista jak macie :smiley:

rixx > no dałoby się zapewne, tylko nie ma takiej potrzeby po prostu, poradzi sobie sam :wink:

No wiesz… jak to mówią De Gustibus Cośtam Cośtam :slight_smile: ale wg. mnie najładniejszy styl udający Windows Vista to Vista Visual Styles Pack pochodzący z Vista Transformation Pack.

Jeszcze lepszy efekt można uzyskać instalując cały VTP6 ale… mimo iż w 98% przypadków nie dzieje się nic złego, to jednak jest to jakaś tam ingerencja w pliki systemowe i, choć nikła, szansa że coś pójdzie nie tak zawsze jest :slight_smile: